www.sudzibas.lv "Nērings" SIA Kāpšana slikts serviss

"Nērings" SIA - Kāpšana slikts serviss

Man ir bijusi daudzkārtīga saskarsme ar šo firmu. Iesaku nekad tur negriezties ar savām problēmām.
Pirmā reize.
Telefoniski noskaidroju savas detaļas remontu piemēram blīvslēga nomaiņa 20 eiro. Tas mani apmierina, nododu detaļu remontam, kad atbraucu to saņemt, cena sastāda 70eiro. Jo ir tikusi veikta diagnostika, kas man nav bijusi vajadzīga, jo sūknis bija darba kārtībā, pirms to nodevu remontā par saskaņotu cenu.
Otrā reize.
Aizvedu uz diagnostiku sprauslas no ejošas a/m rezultātā saņēmu tās atpakaļ ar diagnozi, nepieciešams pilnīgs remonts, kas sastāda 140 eiro pa gabalu.
Trešā reize.
Aizvedu degvielas sūkni uz diagnostiku, cena bija noteikta 20 eiro. Saņemot tiek nosaukta summa 180 eiro. Paskaidrojums, esot tikts veikts remonts ,kas man nebija nepieciešams. Sūknis netiek atgriezts. Tiku pieaicinājis iekšlietu ministrijas cilvēku, ar ko atkārtoti atgriezos "Nērings" SIA un bez vārdu runas saņēmu savu sūkni atpakaļ.
Neizmantojiet šīs firmas pakalpojumus "Nērings" SIA, krāpnieki un noteikti ir daudz cilvēku, kas ir iekrituši šis firmas slazdos un vairākkārtīgi pārmaksājuši .

D Darbam Slava 23.09.2021

Jā, dīvains kantoris, piedāvā remontēt degvielas augstspiediena sūkni par 570-650 eiro, pie kam jauns sūknis intercarā maksā 420, uz jautājumu, vai garantiju arī dodat savam darba auglim, atbilde - jā dodam pus gadu,. un te ir jāraud, ka mūsu valstī vēl darbojas šādi kantorīši.