www.sudzibas.lv Nepieklājīgs saimnieks Trušu pilsētiņa un tās saimnieks

Nepieklājīgs saimnieks - Trušu pilsētiņa un tās saimnieks

Šodien bija pirmā un pēdējā reize, kad mans bērns apmeklēja trušu pilsētiņu codē.
Ļoti nepieklājīgs saimnieks. Barību nebija iespējas nopirkt. Bērns, 3 gadi, labu gribēdams noplūca mazliet zāles stiebriņu un deva trusītim. Saimnieks to ieraudzījis, atskrēja sāka bļaut uz visiem, ieskaitot bērnu. Izmantojot lamuvārdus un nepieklājīgus terminus. Viņam truši nosprāgšot. Bērns Knapi turējās, lai nesāktu raudāt.

Visos mini zoo, kur esam bijuši vienmēr ir bijusi iespēja nopirkt dzīvnieciņiem paredzēto barību un bērns pieradis vienmēr ar kaut ko pacienāt dzīvnieciņus. Saimnieks ne uz brīdi neapklusa savos bļāvienos redzot, ka bērnam jau sāk trīcēt lūpa un, ka tulīt asaras birst.

Nebrauciet, ja nevēlaties lai jūsu bērns braucot mājas raud mašīnā par svešu onkuli, kurš neprot izturēties pieklājīgi!

Komentāri (2)

G Gulbenietis 31.05.2023

Sīkais ar gundegām trusi pabaroja un māte tik pravas kačā.

D Dzintra 23.09.2023

Mamītei vajadzētu painteresēties par dzīvnieciņiem pie kuriem bērnu ved. Trusīši nedrīkst visādu zāli ēst, ēdot slapju zāli tie sapūšas un nomirst. Šī bija iespēja arī savai atvasītei kaut ko dzīvē iemācīt, ka ir dzīvnieciņi, kurus nedrīkst barot ar visu, kas aug riņķī.
Mūsu ģimenei gan patīk Codes trušu pilsētiņā, un saimnieks arī šķiet tīri tā neko.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes