www.sudzibas.lv Nepieklājīga apkalpošana, rupjš pārdevējs. Pārdevēja klaji rupja attiecība pret veikala apmeklētāju

Nepieklājīga apkalpošana, rupjš pārdevējs. - Pārdevēja klaji rupja attiecība pret veikala apmeklētāju

Pārdevējs rupji uzrunā pircēju (apsaukā par intrigantu) . Uz pircēja jautājumiem par preces esamību atbild ar apvainojumiem (sak - kas tu esi, ka man tavā priekšā būtu jāklanās!) un t. T. Pārdevējs negribēja parādīt savu preču klāstu. Man bija nepieciešama munīcija 4,5 mm pneimatiskajai šautenej. Stikls vitrīnai bija nesaredzams (varbūt ar nolūku) . Uz jautājumu vai nevarētu man parādīt visu, kas ir pieejams, man vajadzēja uzklausīt klajus un rupjus apvainojumus! Pirmo reizi mūžā saskaros ar tādu attieksmi pret klientu!

Papildināts Juris Jansons 06.03.2020

Veikala adrese :- Šarlotes ielā 1 ( bumbu patvertne pie Dailes teātra,

J Juris Jansons 06.03.2020

Veikala adrese :- Šarlotes ielā 1 ( bumbu patvertne pie Dailes teātra,(Šarlotes un Brīvības ielu stūris)

Saivii 06.03.2020

Kaadeelj lai paardeveejs no zila gaisa apsaukaatu juus par intrigantu ? Nuka siikaak kas jums tur savaa starpaa bijis...

J Juris Jansons 06.03.2020

No zila gaisa nekas nekrīt,izņemot nokrišņi!Pārdevējs bija rupjš pret mani.Atbildēja ar nelaipnībām uz visiem maniem jautājumiem par mūnīciju,kura man bija nepieciešama.Es nosaucu izmērus,svaru un veidu,tam ,kas man bija nepieciešama.Runa bija par 4,5 mm pelletēm, 6,8 g. ar apaļām galvām.Kungs man atbildēja ka neesot.Kad es pajautāju,ka varbūt ir kāda cita svara pelletes,šis pēkšņi nosauca mani par intrigantu un t.t.visa,,laipnības nemaz neatcerēšos,bet vārds INTRIGANTS man ļoti iesēdās atmiņā.Gribēju apskatīt preču klāstu vitrīnā,taču no tā nekas nesanāca.Vitrīnas stikls bija matēts un necaurredzams.Jā man vel pateica,ko es īsti te meklēju,jo manis pēc pārdevējs negādās 1 bundžiņu munīcijas,kaut gan es skaidri zinu,pelletes 4,5 mm pneimatiskajiem ieročiem svārā no 6,5 līdz 6,8 g. ir ļoti populāras.Un vel...viņš manī nesaskatīja pircēju šā vārda tiešā nozīmē un varbūt tieši šā iemesla dēļ uzrunāja mani teiksim tā nelaipnā valodā.Tas arī viss.Ar cieņu Juris.