www.sudzibas.lv Neosore.lv Nav instrukcijas latviešu valodā

Neosore.lv - Nav instrukcijas latviešu valodā

Interneta veikals neostrore.lv nedod nopirktajām precēm instrukciju valsts valodā. Lai apgūtu jaunus aparātus vispirms ir jāiemācās kāda svešvaloda. Arī pēc lūguma atsūtīt instrukciju nav nekādas reakcijas.

G

L labais 02.09.2008

Bet tas taču labi. Būs lielisks treniņš. Apgūt lieku valodu nekad nav par ļaunu :)!

A aldis 04.09.2008

Par internetveikalu Neostore pilniigi piekriitu.Absoluuti vienaldziiga attieksme pret klientiem.Kam domaati tie piedaavaatie kontakttaalrunji, lai uzdotu sev intereseejushos jautaajumus(kaa vinji pashi mineejushi), zin tikai vinji pashi.Zinu tikai To, ka NEKAD pie vinjiem neko vairs nepasuutiishu un ieteikshu to arii nedariit citiem!!!

E EsXX 26.11.2008

Es pasūtīju preci, viss bija Ok. ! Instrukcija latviesu valoda un laipni piegataji.!

F fff 26.11.2008

=))) popla4- popla4... jaziki uchi !!!

F Fff 26.11.2008

I am stupid motherfucker:D