www.sudzibas.lv Nelss - Jelgava Nekvalitatīvas preces

Nelss - Jelgava - Nekvalitatīvas preces

Nelss jelgava- tas pats, kas latgalites tirgus riga. Prece nekvalitativa. un to pasu nevar dabut. Pasutijumu vini izpildot 2ned laika. Ha! kaa tad. Pec divam nedelam, kad biju ar zvaniem nobombardejusi veikalu, man pazinoja, ka prece esot atnakusi. Nakosa diena aizbraucam pakal. Izradijas, ka prece ir pazudusi. Ta butu mana problema, ka vini nejedz stradat???

S Santa 12.01.2008

Nu ko psihojat??? Tad kad es pasūtu preces, rēķinos, ka var aiziet pat vairāk par diviem mēnešiem.

A Andris 13.06.2008

Es nesen citaa Nelss veikalaa pasuutiju preces un man viss bija kaartiibaa.Un vispaar, man patiik iepirkties sajaa veikalaa, jo pat ja nav attieciigaas preces viniem uz vietas, vismaz paardeveejs man sniegs konsultaaciju un pat pastsaastiis kuraa veikalaa es preci varu dabuut!Driizaak es izteiktu pateiciibu Nelss darbiniekiem!Taa turpinaat!