www.sudzibas.lv Nellija Lietuviete Daktere vai slaktere

Nellija Lietuviete - Daktere vai slaktere

Saprotu ka dakteri ņem naudu par savu darbu kad gribēju aprunāties par mammas gaidāmo operāciju un ka un kas notiks pateicība pasniedzu konfektes par ko man atcirta ka konfektes neēdot un ieejot pie mammas paziņoja ka viņas darbs ir novērtējams tikai nauda un nosauca summu par cik mamma man uzreiz to nepateica viņa atteicas mammai taisīt operaciju. Kur ir ārstu dotie zvēresti paldies dievam ka mamma nepalika uz galda tāda stāvokli pirms operācijas. Zinu vienu ja Jums ir nauda uzreiz piedāvājiet naudu lai savus tuvākos pasargātu.

C

N Normunds Dzelzkalējs 09.03.2016

Neticu !!!!

I Inesse3 18.03.2016

O, jā, tas pēc Lietuvietes izskatās! Bet, paldies dievam, nav jau vienīgā daktere Latvijā, kas jums liek iet tieši pie viņas!

J Jevgeniie 12.07.2017

Ņem naudu nesapratams par ko. Ne viena varda par problēmu, runā kaut kādas muļķības.