Nelda Ziepniekalna

Sis veikals - NElda - ziepniekkala vienkarsi izcelas ar savu apkalposhanu !!pardevejas ir rupjas un nepieklaajiigas - Visas kaa viena!!!! MAni paspeeja izlamaat pa visu veilaku,jo man redziet ` nebija 1santiims ko iedot kundzei! NEdod Dievs ja ir kkas jaaperk pie saltaatiem vei sveramas galas produkcijas- pardevaaja - ir nu TIK TIK TIK neapmierinaata,ka vinju kaads patrauceejis!VEl jau bonus ir krievu valodaa runaajoshas pardeveejas - It seviski viena,kurai matos ir sapuusts tik daudz matu lakas,ka taa laikam ir ieedusies smadzenes - Lepni man pazinjo - "JA njeumeju i Nebutu po latiski govoritj - jeslje Tebje cho to nuzno - skazi po ruski !!!" kaa arii pardevejas sleedz kasi kad vien ienaak praataa!!! Vienkaarshi NO comments - apkalposhana ir vienkaarshi PRETIIGA!!!!!