www.sudzibas.lv Nelda Pirmo reizi apmeklēju "IZCILO" veikalu Nelda un man jau piesējās apsargs

Nelda - Pirmo reizi apmeklēju "IZCILO" veikalu Nelda un man jau piesējās apsargs

Dziivoju Ziepniekkalnaa apmeeram 1/2 gadu, pirmo reizi apmeklēju "IZCILO" veikalu Nelda un man jau piesējās apsargs, ka es esot zadzis shokolaadi, kuru es nopirku Origo "Rimi" cheka man protams nebija, ilgi un dikti skaidrojos, tomeer tiku valjaa, peec shiim asociacijaam vairs negribeeju iet uz turieni, bet izveele nav liela...

C

E Elena 08.07.2004

4u6!!! Hozu v etot magazin so dnja ego otkritija i ni4ego podobnogo somnoj ne slu4alosj (da i s moimi znakomimi toze)!

C coco 16.08.2004

Salaspilii ir tieshi taapat, tur vispaar viss ir salikts taa, ka kriit aaraa no plauktiem un tikliidz tu kaut ko panjem, taa paardeveeja skrien to atlikt vietaa, pat ja tu tur veel staavi. Un apsargi tur seko tev pakalj, kad tu "ne taa" iepeercies.

A Aleksei 25.01.2007

Da poshli vi vse !!! Nesjote kakoita bred oTve4aju .. ja tam #ivu v Salapilse u nas 2 magazina Neldi ... da o4eredi bivajut .. ! eta ja nesporju .. produkti ne razu nevidel 6tobi starije bili !!! i neslishal ot znakomuh !!! i Ahrana nehrena ne za kem nebegajet i nepodstavlajet ! u# eta ja magu vam skozatj poskolku sam znaju neadnavo ahranika . ! TAKSHTO PISETI VI KAKOITA BRED REBJATA !!!!

R Rado 07.02.2007

LOL tik jautri skatīties, kā pēc negatīva komentāra kāds Neldas pārstāvis Urliski uzbrēc, ka "Tas tā Nav! " Šis veikals tiešām pārdod vecus, sapelējušus produktus - pāris reizes esmu atzīmējis, ka pārdodamā maize ir sapelējusi (Nelda Rīgā, Kleistu ielā), bet tas jau ir tikai normāli!

Nelda sucks!

V Vix 05.01.2008

Nu ja Tu brien uz citu veikalu ar pilnaam somaam, tad tak paruupeejies lai cheks buutu kabataa. Chaka, Matiisa ielas stuurii vienmeer labi apsargi un korekti, nekad bez vajadziibas nekasaas. Vieniigais rindas lielas peec paarbuuves.

O Olegs 06.02.2008

V Nelde na Ropažu iela, v Čekurilnike, ocenj casto tuhlije tovari prodajut. Vsmisle s proshedshim srokom godnosti ili srok segodnashnij! BUDTE VNIMATELNI! Oni specialno tak polozat i potom akciju jesco sdelajut!

A Anetiic 13.02.2008

Nezinu, varbūt tu pēc izskata raisīji apsargam tādas asociācijas???:))) Man Ziepīša neldā nekad nav bijuši tml gadījumi. veikals kā jau veikals, tikai riebjas lielās rindas, un ka tik daudz cilvēki bet tā jau Ok. Tiesa asortimenta ziņā - labāka ir Debesmannā uz Bauskas ielas, vienīgais tālāk jābrauc

P Pele 28.02.2008

Tas viņiem ir raksturīgi.

D drosmiga 16.07.2008

visas neldas ir vienadi.apsargi parkapj jeb kuras cilveku tiesibas .tapat vini atnem preci pat ja par to ir samaksats.kur liek?panem sev !un lai man nestasta ka ta nav.labi, pareizi apsargi ir tads pats retums ka labi darbinieki!!!

S Samanta 17.07.2008

Ziepniekkalna Neldā ir šausmīgi riebīgi apsargi.Reiz iebraucu tur kopā ar savu mazo dēliņu, sakrāmēju produktus grozā, un gāju maksāt pie kases naudiņu, ka pēkšņi, apsargs man klāt un teica, ka pārbaudīšot bērna ratus, vai neesmu kaut ko nociepusi!!!Sajuta bija dikti riebīga!!!Un tā ir bijis ne vienu reizi vien, un šadus gadījumus esmu dzirdējusi arī no citām māmiņam!!!

D dipuā 17.07.2008

droši vien, ka citas māmiņas tā arī mēdz darīt

T toony 27.08.2008

Iepērkos Neldā Kleistu ielā un puvuši vai pelējuši produkti nav gadījušies. Dārzeņi un augļi svaigāki nekā Maximā. Malto gaļu pērku tikai tur, jo viņi dievojas, ka konservantus klāt neliekot. Nezinu, mani principā šis veikals apmierina, kaut arī tagad man tuvāk ir Rimi un iepērkos tur =)

M MisisX 09.09.2008

Ne nu gluži par raksta tēmu, bet, piemēram Salaspils Neldā, kur šad tad gadās iepirkties, ļoti jāuzmanās lai sveramajiem produktiem nebūtu dubultā līmētas cenas, jo iepriēkšējā jau derīguma termiņš beidzies.
Tā man pašai vienreiz gadījās ar sieru. :( Un vīram ar' pāris reizes. Uz pelējušu maizi par laimi nav gadījies "uzrauties", bet es jau tos datumiņus arī pētu!
Bet par Kleistu ielas Neldu - lai nu ko, bet gaļu tur pirku tikai pāris reizes, kad vajadzēja ātri un nebija laika uz Rimi iet. Nu neraisa man apkaltusi gaļa apetīti! Un vēl - tur bieži vien pēc hlora tā ož, ka apvemties var. Taisni pie gaļas nodaļas - viņi it kā dezinficējot. Nu nez'! Skatījos reiz raidījumu par Maskavas lielveikalos sastopamo gaļu - viņi taisni hlorā mērcēja lai smaku noņemtu. Var jau būt ka mūsējie tikai grīdas un galdus...

Bet uz veciem termiņiem var starp citu "uzrauties" arī Rimi un Maximā (redzēti biežāk). Elvi gan nav grēkos pieķerts! :)

N nana 09.09.2008

Salaspils abās Neldās neeju jau pus gadu, tur ir īpaša atmosfēra un arī viss pārējais, ne īpaši vilina es uzkatu, ka pārtikai jābūt aptītīgai ne tādai kā priekš cūkām...

K Krista 10.10.2008

Iļģuciema Nelda un Dzirciema ielas Nelda abas divas ir vienādi riebīgas.Un es pat negribu teikt, ka tur kaut ko vecu pārdod, bet sačammātu un apkaltuši preci gan.It īpaši gaļas nodaļā un kulinārijā!Jā, un kasieres arī regulāri "staro no laipnības" :)

A aero 30.10.2008

Juusu tiesiibas!! --> apsargam nav tiesību rakāties pa tavām mantām. ja viņš to tomēr grib, tad ir jāizsauc policija, jo tikai policijai ir tādas tiesības!!! Un tad lai atbrauc policija, un ja viss noskaidrosies tad varēsiet pectam paņirgāties par apsargu :))

X Xrjusha 30.10.2008

PAr to sapelejušo maizi nevajag vainot veikalus, bet drīzāk maizes ceptuves. Viņi to maizi karstu sabāžj celofana maisiņos un tāpēc tā pelē, jo karstajam tvaikam nav kur iziet utt... Nopērc tādu maizi un trīs dienas paturi mājās...sāks pelēt.