www.sudzibas.lv Nelda Nekad neejiet strādāt uz Neldu!

Nelda - Nekad neejiet strādāt uz Neldu!

Bridinajums! Nekad neiet stradat uz Neldu! Viens mans pazina saka stradat Nelda par kraaveeju. Kadu vakaru pec darba vins devas majas, bet vinu pasauca apsardze. Ieveda apsardzes telpa, piesledza pie galda ar roku dzelziem un lika parakstit papiru, ka vins uznemas apmaksat it ka zaktu preci un vel 400 Ls no direktora kabineta! Vins ateicas to darit un tika pamatigi piekauts.

D

G gintoms 25.03.2004

Ka kada no Neldas veikalie strada apsarzgi azi, tad tas nenozime, ka viss uznemums ir vainigs. Katra veikala ir savs parzinis, kurs par visu atbild. Mana pazina ari jau 2 gadus strada Nelda, un tur ir viss OK.

D d 11.05.2004

Alus pagrabins Nelda, v centre, tam rabotaet direktor, kotorij rekitiruet barmenov, vischitivaet u rabotnikov zarplati i lozit v karman, tam prosto uzhasnaja obstanovka, NACHALSTVO prosto ZVERI, A NE LJUDI!!!

H Ha 05.07.2004

Neldā apsargi ir kā suņi-vienreiz gribēja piešūt ka esam nozaguši alu-bet beigās izrādījās, ka viņiem tāda šķirne nemaz veikalā nav. Neatvainojās protams arī.

J janis 20.08.2004

Nelda tiesam ir loti nelaipna apsardze, kad ieeja saja veikala VISI tiek uzskatiiti par potencialajiem zagliem!Nelda nekad neieprekos jos sis vekals man vienreiz lika piedziivot apkaunojumu! ( pazemoja par neesosam lietam )Es ,,Neldu,, Boikoteju un Tu?

G ghjk 26.09.2004

V Nelde (Ilguciems) nu i personal nabrali. Odni urodi! Prodavci vechno hamjat, a ohrana! Nu zadolbali uzhe, hodjat zadi za toboj kak psi golodnie. Vibiraesh tovar, a on radom stoit i paset. Besit! Vot gde pasuchij glaz! Davit takih nado.

N n 30.04.2007

Urodi - net slov.

г Галина 23.01.2008

Магазин на Дзирциеме 31а. Разные цены на ценниках и в чеке. Чай код 4750536001083 , якобы акция, предлагают за 55 сант., но я заплатила 59с. Хлеб без цены. Сотрудники грубы. Конкретно назвать не могу, т.к. у них нет карточек с их именем.

J jurijs 27.02.2008

Rabotal v magazine "nelda" u nas toze direktor lozila denjgi sebe v karman, a po bumagam jakobi rabotala eje do4ka.

U Uragan 04.05.2008

Pati sia"Nelda" politika ir nemaksāt personālam atiecīgu algu! Nepatīk?! tad tavā vietā būs cits. Vienmēr atskaita no algas kautkādu summu un izskaidro ka tas ir sods par to ka smēķēji tur kur nenākas vai arī tava darba vieta ir slikti uzkopta, utt. To ka paši priekšnieki zog no padotiem viņa nabaga algu tas ir priekš Neldas norma.Cik es redzu tā ir visur šajā tīklā!!! Varat iedomāties cik naudiņas ir atņemtas darbiniekiem no SPA Baltic Beach Hotel jo tas arī ir Neldas. Tur no cilvēkiem pa līdz pat simtiem atņem ja tava alga pārsniedz pēc viņu prāt normu!!!

I idiotisms 27.05.2008

Visa apsardze, ir STULBEŅU, NEANDERTĀĻU BEZSMADZEŅU, RĀPUĻU UN AUSTRALOPITEKU LOHU BĀRS. Uff, piedodiet, mīļie cilvēki, nekā citādi nevaru nosaukt. Sabiedrības atmetumi!

A aa 11.07.2008

Ko var gribēt??----apsargi ir agrāk bijušie ZEKI!!!
Izglītības līmenis---tikai pamatskola. Pieklājība?? kas tā tāda??--to viņi nepazīst!!

P pēteris 12.07.2008

nu tad nav ko iet uz to stulbo Neldu!!!

A anita 20.12.2008

Ja pircējs pats būs laipns, arī pret viņu izturēsies tāpat.Un tas, ka veikalos ir apmeklētāji-zagļi nevienam nav noslēpums. Dēļ viņiem cieš visi, gan pircēji, gan darbinieki.

L Linda 18.03.2009

Cik esmu gajusi uz ''Neldu" probleemas veel nav bijushas, bet atsauksmes no draugiem ir shausmiigas, gan no tiem, kuri tur ir stradajushi, gan no tiem, kam ir gadijushas shada tipa probleemas ar apsargiem...Vecmiilgraavi, paldies Dievam, neesmu dzirdejusi, ka apsargi butu kaa zveeri!!!

S shef 06.01.2010

Nelda uz Kleistu ielas agrak bija nezinu vai tagad ir, biju pastradajis tur vienu dienu, pasutiju tos gandonus dirst un aizgaju, apsargi izspiedeji tur bija vienmer, bet priekshnieks vinjiem ochkariks blondins vispar debils, satikshu viju kadreiz uz ielas purnu tochno izshkjaidishu ...