Nelda Mikanova - Krāpniece!

Neuzķerieties uz šo krāpnieci!

Viņa www.zip.lv un citos portālos tirgo it kā "savu ideju" nerātnajai pāru spēlei ar e-pastu [slēpt]@inbox.lv

Nepietiek ar to, ka šī ideja ir zagta (spēli izdomājusi un jau kopš 2010.gada piedāvājusi [slēpt]@inbox.lv ), Nelda Mikanova arī atsūta savus rekvizītus, saņem naudu, bet spēli nenosūta.

Uzmanieties no zagles un krāpnieces!

D

K Krishinjsh 28.01.2014

Kas ir nerātnā pāru spēle? :D :D

D Dace_K 28.01.2014

šis gan ir īstās autores sludinājums, bet to ir nokopējusi arī minētā persona, kas izkrāpj naudu.

Dannii Disaster 28.01.2014

Kada ideja? Es sadu speli jau gadus 10 atpakal redzeju arzemes. Tikai tagad lidz Latvijai nonaca, vai??

Z Zaniite_1 28.01.2014

Absolūti nepiekrītu raksta autorei - lai par kaut ko tādu nosodītu ir jābūt patentam un šo konkrēto spēli, bet cik noprotu, tad šajā gadījumā Īstajai spēles autorei tāda nav, tātad N.Mikanova nepārkāpj neko.

Otrkārt, sūdzības publicētāja pārkāpj LR likumdošanu publicējot publiski minētās fiziskās personas datus - personas kodu un bankas konta numuru, jo pieņemu, ka tas ir darīts bez N.Mikanovas piekrišanas, līdz ar to, šeit var pat sniegt juridisku sūdzību pret pašu sūdzības rakstītāju Dace_K.

Treškārt, es un manas draudzenes, no minētās personas N.Mikanovas, esam iegādājušās spēli, pārskaitījām naudiņu un spēle tika nosūtīta jau tajā pašā pārskaitījuma veikšanas dienā.

Nevajag nepatiesi apmelot cilvēku, pie tam publicēt viņa datus, kas ir pretlikumīgi arī ar šīs mājas lapas lietošanas noteikumiem.

D Dace_K 29.01.2014

Zaniite_1, tu esi Nelda Mikanova?

Ja tu neesi pati Nelda, bet tiešām spēles pircēja, tev laikam ir paveicies, jo spēli esi saņēmusi. Konkrēti man spēli neatsūtīja, kaut naudu pārskaitīju. Šaubos, ka tā bija tikai neuzmanība, jo Neldai pēc apmaksas veikšanas nosūtīju vēl vairākas vēstules, lūdzot atsūtīt spēli.

Man liekas, ka neko pārkāpusi neesmu, mēģinot brīdināt pārējos pircējus, uzmanīties, pirms pārskaitīt naudu šai personai. 1) personas kodu publicējusi neesmu, dzimšanas datums ir pieejams visos sociālajos tīklos un nav uzskatāms par slēpjamu, 2) Nelda Mikanova pati nosūtīja gan man, gan acīmredzot visiem pārējiem pircējiem savus datus, līdz ar to dod savu piekrišanu to izmantošanai, 3) Nelda Mikanova 01.08.2012. ir reģistrējusi VID savu saimniecisko darbību, līdz ar to viņas dati jau ir publiski pieejami http://www6.vid.gov.lv/VID_PDB/SDV .
Lai gan Nelda Mikanova pārkāpj likumu, es nevēlos būt viņai līdzīga. Tāpēc esmu nosūtījusi vēstuli administrācijai, lūdzot izdzēst Neldas konta Nr., ja šīs lapas administratori tomēr uzskatītu, ka saimnieciskās darbības veicēja konts ir aizsargājama informācija.

Jebkurā gadījumā esmu iesniegusi iesniegumu gan policijā, gan VID par to, ka pircējam netiek atsūtīta prece pēc samaksas veikšanas. Lai gan zinu, ka policija lietu neierosinās, jo netērēs savu laiku 4Ls dēļ, tomēr ceru, ka vismaz VID rīkosies.

Aicinu iesniegt policijā un VID iesniegumus visām personām, kas vēl ir samaksājušas Neldai Mikanovai, bet nav saņēmušas spēli. Jo vairāk būsim, jo vairāk mūs ņems vērā.

D Dace_K 29.01.2014

Un, jā, sūdzība nebija par to, ka Nelda Mikanova ir nozagusi ideju, bet gan par to, ka viņa saņem naudu, bet nenosūta spēli.
Ievērojot to, ka Zaniite_1 šeit ir reģistrējusies tikai vakar un tikai tāpēc, lai aizstāvētu Neldu Mikanovu, un savā 28.2014.ierakstā runājusi tikai par nepatentētas idejas drošu izmantošanu (kaut sūdzība bija par naudas neatgriešanu), man ir pamatotas aizdomas, ka Zaniite_1 ir pati Nelda Mikanova vai viņas tuvs cilvēks. Tāpēc jau arī "spēle tika nosūtīta pārskaitījuma veikšanas dienā" :)

N Nelda 30.01.2014

Dace_K diemžēl sniedz nepatiesu informāciju par mani. Lūdzu neuzķeraties uz to.
Izskatās, ka meitenei gluži vienkārši ir problēmas ar psihi...

Visi, kas ir vērsušies pie manis, lai iegādātos Nerātno cirku, pēc naudas pārskaitījuma ir saņēmuši spēli. Atkārtošu vēlreiz - NEVIENS NAV TICIS APKRĀPTS!

Uzmanieties arī no Kristīnes Rutules, jo ir pamats domāt, ka Kristīne Rutule, ir arī pati Dace_K, jo piekritīsiet - kādēļ gan svešam cilvēkam tik ļoti uztraukties par to, ka kādreiz bija iegādājies spēli no vienas personas, bet tagad to tirgo cita persona? :D Mazliet amizanti, vai ne? Vai arī Jūs tā uztraucaties par citiem un tamdēļ publiski sniedzat nepietiesu informāciju par citiem?

Ja jau Dace_K jeb varbūt Kristīne Rutule tik ļoti vēlas būt godprātīga, tad varbūt ir vērts paskatīties uz pašu sevi, jo cilvēka reputācijas publiska nomelnošana ar nepatiesi sniegtu informāciju ir rādītājs par sevi?

Runājot par manu datu publiskošanu, Dace_K tik tiešām to ir izdarījusi pretlikumīgi, respektīvi bez manas piekrišanas.

Paldies Dannii Disaster un Zaniite_1 par atbalstu, it īpaši Zaniite_1.

Ar cieņu, Nelda Mikanova

D Dace_K 31.01.2014

Nelda, jūs esat smieklīga. Gribat no privātās sarakstes pāriet publiskā?
Joprojām neesat sapratusi, ka neuztraucos par spēles idejas zagšanu. Mani uztrauc tas, ka jūs man tā arī neesat atgriezusi samaksāto naudu vai atsūtījusi spēli. Būtu kaut tagad atsūtījusi man nopirkto preci, lai manai sūdzībai nebūtu vairs pamata. Bet nekā.
Visu gaišu!

A Ansis 1954 31.01.2014

Nesaprotu, kāpēc pircējas Daces_K un pārdevējas Neldas Mikanovas strīdā tiek iesaistīta trešā persona, kas vispār šeit neko nav rakstījusi. Vai tā nav neslavas celšana? Kur skatās sūdzības.lv uzturētāji?

N Nelda 31.01.2014

Ansis 1954 diemžēl administrācija Sudzibas.lv šeit vispār neliekās ne zinis, jo esmu ar viņiem jau vairākkārtīgi mēģinājusi sazināties, bet bez rezultātiem.

Šeit neslava tiek celta arī Neldai Mikanovai, kas nav veikusi minētās krāpnieciskās darbības.

Skumji, ka mūsu sabiedrība ir tāda, kādu nu tā ir...

A ari skats no malas 31.01.2014

Neldai Mikanovai neslava tiek celta pamatoti. Pat ja ne varbut par krapniecisku darbibu veiksanu izkrapjot naudu. Tad noteikti par citu cilveku nomelnosanu.
Prieks kam te vina ir pinusi ieksa Kristini Rutuli es nesaprotu.
Un vel sudzibu uzrakstijusi par juristi. Kads tam sakars? Izskatas ka aste deg un ker visu kas apkart. Tad jau sudziba bijusi pamatota.

P pirkstiņš 31.01.2014

Neiebraucu tēmā. Neldai Mikanovai strīds ar pircēju, bet apvaino juristi? Juriste bija pircēja? Neko nesaprotu.

N Nelda 31.01.2014

Vēlos izteikt publisku atvainošanos attiecībā uz juristi Kristīni Rutuli un atsaucu savu apsūdzību.

N Nelda 31.01.2014

Vēlos arī pieminēt, ka ir vērts pievērsts uzmanību uz komentētāju reģistrācijas datumiem (reģistrācijas ir veiktas speciāli tikai šai sūdzībai un neslavas celšanai Neldai Mikanovai): pirkstiņš, ari skats no malas, Ansis 1954, kā arī iespējams Jana18.

Minētie lietotāji savu reģistrāciju ir veikuši tikai š.g. 31. janvārī un veikuši komentāru ierakstus pie šīs sūdzības, bet lai neizskatītos tik apšaubāmi, tad daži lietotāji ir it kā komentējuši vēl atsevišķās sūdzībās...

S smiekli 31.01.2014

Nelda baigā izmeklētāja :) Pati uztaisīja viltus profilu ar Zaniiti un domā, ka visi tā dara.

Vēlos tikai pieminēt, ka visi Latvijas iedzīvotāji nesēž sudzibas.lv Tāpēc loģiski ir jāreģistrējas speciāli, lai pievienotu kaut vienu komentāru pie sūdzības, kas neliekas pareiza vai kam grib piekrist.

Arī es tagad reģistrējos speciāli un tikai šim komentāram. Vai tas ir aizliegts?

S sūdzos 17.07.2014

Vēlos ieteikt Kikakr [slēpt]@inbox.lv) izdomāto oriģinālo nerātno pāru spēli http://www.zip.lv/show/?i=2695653

Gaumes lieta, protams, bet mēs esam sajūsmā!

Manējais par to izlasīja FHM un tagad tā ir mūsu seksuālās dzīves neatņemama sastāvdaļa. Tikko iegādājos arī uzlaboto versiju. Super!

Atsauksmes var izlasīt šeit: