Nelda

nelda na kleistu 9! tam takije ohraniki 4to vop6e 6to kakbuta ja varavatj pri6la hodjat za mnoj i po raciji govarjat 4to ja vzela! a tu mne butilku vpodarok nehoteli dovatj hotj tam i napisona pokupae6 ondu bol6ju i malenkaja v podarok! ona u6la ja ta dumala 6to ana po6a za butilkoj. nu i ja govarju tak ja vzela, a ona ZAMOL4I, ja tak posmotrela na grubijanku ona i v neldu neho#u k etoj grubijanki sidit ot vhoda 3 kasa no na 4 nelu4e. nehodite veti kasi. ato i vam budut grubit . i malenkiji ohraniki ne4em nelu4e budu sliditj zavami kak za varami!

? ? 08.08.2003

??? ?????????? ????? ?????

D Dan 19.01.2004

nelda na kleistu 9, da ja ponjal i va6e vse Neldi torgujut nesvezhimi produktami i eto TAAAAK besit!!! vozmesh 4e nitj prigotovitj pohavatj , a eto ili tuhloe ili vonjaet ili e6e 4e...odnim slovom polnoe neuvazhenie k pokupateljam.Suki :)...

L liene 04.02.2004

Pilnibaa piekritu. Beernu (8 gadi) apsargs aidzina no rotallietu nodalas, teikdams, ka veikalaa vajag pirkt nevis skatiities, bet vins jau skatiijaas, lai es (biju blakus nodalaa) kaadu lietu vinam nopirktu.Apsargs pamaniijis, ka berns nav viens, uzreiz notinaas un nosleepaas, vaardu neredzeeju, bet gan jau satiksu.