Nelda

Nekad neiepirksos sajos veikalos, jo apkalposana arpus jebkuras kritikas. Es sauakstejusies ar iesnam un klepu iegriezos saja veikala, giezos pie pardevejas ar jautajumu, kads ir svars katra safasetaja pacina. Es nesapratu un parjautaju, ka rezultata no pardevejas dzirdeju: Esi piedzerusies izej ara paelpo svaigu gaisu. Kas mani loti nosekoje, uz manu jautajumu izsaukt mainas vecako, es sanemu atbildi: Tu ko iedomajies esi latviete un runa latviski vari darit ko gribi. Tulit izsauksu apsargu un tevi izmetis ara. Atnakot mainas vecakajai es ludzu, lai si pardeveja man atvainojas, bet si pardeveja atbildeja: Es netavainosos, neko nezinu, es atbildu tikai par zivim. Ta es apkaunota, pazemota, apvainota visu cilveku prieksa devos prom no si veikala. Sirds sap vel jo projam. Vai man ieejot veikala pardeveja jainforme, ka es esmu saukstejusies un tadel balss man ir aizsmakusi. Vai ieperkoties Latvija es neesmu tiesiga runat latviski un sanemt atbildi latviski. Laikam nee. Sajos veikalos tev pardod vecu, nekvalitativu preci un vel apkauno, apvaino un nodarbojas ar personu goda un cienas aizskarsanu. Tatad, ja tu velies, lai tevi aizskar un apvaino, drosi dodies iepirkties uz Neldu un vel samaksi naudu par to.

E

D d 30.03.2007

A vi esco chto ne videli kak mojut kolbasu?