Nelda

Ieejot veikalā NELDA pirmais iespaids ir labs, bet tā tas ir no sākuma. Ejot pēc jums vajadzīgās preces jums var piesieties tā saucamie ''Slepenie aģent'', kas izliekas par parastu pircēju. Nav patīkama sajūta ka jūs visu laiku novēro un seko jums pa pēdām. Bet, pats labākais ir tas ka visi patstāvīgie klienti zin to, ka TĀ ir apsardze. Vai tas nav "Tizli" pidodiet

A Andrey 13.09.2004

Da,moi znakomie rabotali v etom uzasnom meste.Vorujut sami prodavci,ohranniki perespali so vsemi kassirami,izbivajut babulek i dedulek za jakobi ukradenuju bulku hleba

N nika 31.03.2007

A vi znaete po4emu oni xodjat popitam? Tak kak im za kazdogo pojmannogo vora dopla4ivajut 3lata.

M Miks 08.04.2008

Piedāvājiet tiem sekotājiem ja jau viņi vazājas līdz, tad lai panes jūsu iepirkuma groziņu...:) es vienreiz tā izdarīju :) sekotajs uzreiz aizvācās prom... Bet vispār tā ''Nelda'' ir baigais sūds...

O Oskars 20.05.2008

Zolītūdes Neldā jāseko līdzi peces termiņiem, ļotio bieži starp precēm iejauc preces ar vecu realizācijas termiņu, ja rūpīgi neapskatās iekrīt un nopērk.

O Oskars 20.05.2008

Zolitūdes Neldā jāseko līdzi peces termiņiem, ļoti bieži starp precēm iejauc preces ar vecu realizācijas termiņu, ja rūpīgi neapskatās, e iekrīt un nopērk.

L Lana 28.05.2008

Uzanieties, sekojiet līdzi naudai ko Jums Neldā dod. gadījās tā, ka Neldā pēdējās dienas tikai iepirkos. Man iedeva viltotu naudu no kases, bet pēc tam nākamajā reizē, kad iepirkos piesējās, ka dodu viltotu naudu, nostādīja ļoti neērtā situācijā. Sekojiet līdzi naudai ko Jums dod no Neldas kases, jo pēc tam Jūs būsiet vainīgie.