www.sudzibas.lv NELAIPNA , NEPROFESIONĀLA ATTIEKSME, Sujmasinas.lv NELAIPNA , NEPROFESIONĀLA ATTIEKSME, Sujmasinas.lv

NELAIPNA , NEPROFESIONĀLA ATTIEKSME, Sujmasinas.lv - NELAIPNA , NEPROFESIONĀLA ATTIEKSME, Sujmasinas.lv

Pazvaniju uz šo veikalu, lai ievāktu info par šujmašinu, jo tuvākajā laikā taisos pirkt.pacēla ši veikala darbiniece. uzdevu dažus normālus jautajumus, bet pretī-sanēmu atbildi ""ne sis , ne tas"". neko konkrētu, turklāt, fascinēja viņas tonis, kas bija tipa "ak dievs, kā var uzdot T-Ā-Ā-ĀDUS JAUTAJUMUS!!!! ". plusā,šī vēl ieņirdza,IESMĒJA, PAŅIRDZA, nu tipa, ak dievs, "pat to viņa nezin." nu jā, nekad neesmu šuvusi, un būs pirmā mašīna , ko ņemšu, tad nu tas ir NORMĀLI, KA es DAUDZ KO NEZINu.vinai bij grūti, smagi, atbildēt. visu laiku bija sajūta pa tām 3 sarunas minūtēm, ko runajaam, ka es viņu apgrūtinu ar saviem "drausmigajiem"jautaajumiem. lai gan uzdevu, ar LIELĀM MO-KĀM tik kādus 3 !!! kur skatās vadība ??? kādēl, pie trubas sēž pilnīgi var teikt rupja, pārpūlējusies pradavšica ???NOTEIKTI NEPIRKŠU ŠĪNĪ VEIKALA NE-KO. NE TIKAI SUJMASINU. ja arī cenas tur būtu zemākās latvijā, neko principā pēc šādas sarunas, nepirktu !!! pie kam, konkurentu netrūkst.UN, NEIESAKU, NEVIENAM TUR NEKO PIRKT. JA JAU TĀDA ATTIEKSME.Veikals "sujmasinas.lv"Rīgā, Stabu ielā 71, LV-1009Tālr. 67270060, 26611211Fakss 67310032 E-pasts: [slēpt]@sujmasinas.lvDarba laiks:Katru darba dienu no plkst. 10:00 - 19:00Sestdienās, svētdienās - SLĒGTS (bet nekautrējies, piezvani 67270060 vai 26113394 - uz telefona zvanu atbildēsim)ja šo lasīs sīs kantoras Cien.Vadība !!! tad, informēju,ka preci jau esmu atradusi un pirkšu no jūsu konkurentiem. neteiksu kuriem.beeeet, tā bija DIENA PRET NAKTI, CIK mani tur NORMĀLI izkonsultēja, atbildēja u zmaniem 3 jautajumiem. utt. velreiz neiesaku, nevienam sujmasinas.lv, jo padomājiet uz priekšu, kas būs garantijas laikā, ja jau šakotnēji, šaaaada dzilja NEPROFESIONAALIIBA.

S sujmasinas.lv_nee 07.02.2015

Cien.Vadība !!!
informēju, ka preci jau esmu atradusi un pirkšu no jūsu konkurentiem. neteiksu kuriem.

beeeet, tā bija DIENA PRET NAKTI, CIK mani tur NORMĀLI izkonsultēja, atbildēja u zmaniem 3 jautajumiem. utt. veeelreiz neiesaku, nevienam sujmasinas.lv, jOO padomājiet uz priekšu, kas būs garantijas laikā, ja jau saakotnēji, šaaaada dzilja NEPROFESIONALITAATE !!!

S sujmasinas.lv - nee 06.09.2016

Sujmasinas.lv laikam ir labi paēduši. Līdzīga attieksme ir arī kursu organizēšanā. Iespējams, kādai labai vai izdevīgai paziņai vajadzēja vietu limitētajā grupas dalībnieku skaitā un Tevi vnk. izsviež ar vienu telefona zvanu - "sorry, šomēnes nē, nākammēnesī tikai". Arī gribēju pirkt šujmašīnu pie viņiem. Kad pateicu, ka pēc tādas attieksmes būs jāpārdomā sava izvēle, man atbildēja - "uz priekšu"! Iedomājieties kādu servisu pēc tam varētu sagaidīt! Pati justos sev parādā, ka cēlusi labklājību šitādiem suņiem. ...Šujmašīnu jau nopirku citur, kur attieksme bija tiešam kā diena pret nakti. Kaut vai tadēļ vien man nemaz nebija žēl piemaksāt nedaudz vairāk.