www.sudzibas.lv Nela Gems Neveselīga darba vide

Nela Gems - Neveselīga darba vide

Strādājot šajā uzņēmumā varat rēķināties ar to, ka piedzīvosiet traumējošus brīžus gan mentāli gan fiziski.
Darba apstākļi nav piemēroti 11 stundu garai darba dienai t. I. - nav piemērots darba krēsls uz kura sēdēt un dienas beigās sāpoša mugura ir garantēta, ir liela slodze acīm, dēļ spilgtā apgaismojuma un smalkā darba, un dienas beigās tās sāpēs un būs pietūkušas, pastāvīgi ir jāsalst gaisa kondicionēšanas dēļ. Tomēr tas nav viss...
Vadības attieksmes dēļ būs jāsaskaras arī ar mentālās Veselības traucējumiem. Uz darbiniekiem pastāvīgi tiek izdarīts psiholoģisks spiediens un tie tiek dalīti labajos/ne tik labajos, par ko liecina dažādā attieksme pret katru no darbiniekiem.
Bez vērības neatstāja arī fakts, ka lielākā daļa rotas un materiāli tiek sūtīti no Ķīnas. Neiesaku ar šo uzņēmumu iesaistīties nedz darba attiecībās nedz arī iegādāties produktus, jo burtiski tiksiet apkrāpti ar lielu pārmaksas starpību.

P

Komentāri (7)

A Anoniimaa 26.03.2024

Piekrītu! Neiesaku iesaistīties ar šo uzņēmumu!

K KKPD 26.03.2024

Nevaru spriest par Nela Gems kā darba devēju. Taču pastāsti man, lūdzu, kas mūsdienās nav no ķīnas? Pačukstēšu priekšā - pilnīgi viss!

A Anoniimaa 26.03.2024

Nav akcents uz to, ka prece ir no ķīnas, bet par to cik liela starpība tiek pārmaksāta. Dažas preces tiek iegādātas par centiem un klients to iegādājas tuvu pie 30€. Secinājumus varat izdarīt pats/i.

P Palīgs neskaidrajiem 26.03.2024

Sūdzība tiek sākta ar to ka neveselīga darba vide līdz beigās aiziet lidz ķīnas precēm... Tad kas tev īsti nepatīk? Nekas nepatīk? Pis taisni no turienes durik.

P Persona123 26.03.2024

Vai jūs esat informēts par to, kam šī mājaslapa ir domāta? Izskatās, ka nē, tāpēc droši dodieties uz to pašu vietu, kuru tikko minējāt. :)

A Agnets000007 26.03.2024

Pirmkārt ,uzņēmums savai precei liek cenu ,kādu pats vēlas ,turklāt klients izlemj - gribu to pirkt ,vai negribu .
Tas pats Buterrfly - prece Aliexpress maksa 5€ ,veikalam - 65€ ,un šeit klients izvēlas pats .
Otrkārt - Nela Gems es ieteiktu par neslavas celšanu iesūdzēt Tevi ,jo šobrīd pārkāp krimināllikuma 157.panta pirmo daļu .
Treškārt - jebkura darba vietā ,ir jārunā ar atbildīgo ,ko visticamāk neesi darījusi .

Sūdzības tiek likti tikai sava interpretācija , nemaz nejautājot uzņēmumam kā patiesi bija .
Un ja reiz Jūs piedzīvojāt “emocionālu pārdzīvojumu,sabojājat savu mentālo stāvokli “ Ko pie velna jūs vēl tur darījāt ?

Jebkura darba vieta ir “labie “ un “”ne tik labie”” darbinieki - Protams ,dzīvē sasniegsi augstākus mērķus un uzslavas tikai tad kad Tu centies darīt vairāk - pēc rakstītā saprotu ,ka Jūs tas neinteresē :)

P Persona123 26.03.2024

Tieši tā. Tā ir jūsu izvēle, norādot uz to cik jūs pārmaksājat, sūtīt no Aliexpress vai iegādāties par 10 reižu lielāku summu. :)

Tas ko minat tālāk arī ir tikai un vienīgi jūsu interpretācija un pieņēmumi.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes