www.sudzibas.lv Nekvalitatīvs telefona remonts Telefonam nestrādā sensors pēc ekrāna maiņas

AtrisinātaNekvalitatīvs telefona remonts - Telefonam nestrādā sensors pēc ekrāna maiņas

Labojam Iphone Se (Sasists Ekrāns) , sludinājumā ss.com bija minēts ka darbs būs izpildīts ātri un ar garantiju. Samaksāts 50 eiro par ekrāna un baterijas maiņu. Rezultātā nestrādā sensors kurš izslēdz ekrānu zvana laikā pietuvinot to pie ausis (liekas tas sensors nav ielikts) . Pirmo reizi zvanot vēl solīja salabot, bet vēlāk vienkārši bloķēja numuru un viss.

Tā ka neieteicu remontēt telefonus pie meistara ar numuru +371 2 0338086, adrese brīvības 158 (vismaz tā pateica, jo pakalpojums bija nodrošināts izbraucot pie klienta).

Papildināts Liana Shirmane 23.04.2019

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Liana Shirmane 25.04.2019

Meistars pats piezvanija, atbrauca un salaboja telefonu. Tā ka situācija ir pilnībā atrisināta.

Ventilators 24.04.2019

Piezvani no cita numura un izsauc vēlreiz uz tikšanos.