www.sudzibas.lv Nekvalitatīvi apavi veikalā ESTE Prece ar defektu veikalā ESTE

Nekvalitatīvi apavi veikalā ESTE - Prece ar defektu veikalā ESTE

Nepērciet apavus veikalā ESTE- viņi pārdod ļoti sliktas kvalitātes apavus. Es iegādājos apavus 05.05.17. veikalā Este- Galerija centrs, kas pēc 2 nedēļām sāka zolē līmēties vaļā gan pie papēža, gan purngalā, aizgāju uz veikalu apmēram pēc 4 nedēļām, jo nebija laika to izdarīt ātrāk. Man apgalvoja, ka viņi nedodot naudu atpakaļ, bet varot bez maksas salabot, no šī burvīgā pakalpojuma atteicos, jo man nevajag labot tikko pirktus apavus. Pēc tam, pēc ilgām pārrunām izdevās caur viņiem nosūtīt apavus uz ekspertīzi. Pēc 2 nedēļām saņēmu šādu eksperta Ivara Burakēviča slēdzienu -"Apavos ir maznozīmīgs ražošanas defekts- 1.zoles atlobīšanās no virsmas" un veikala ESTE darbiniece man teica, ka viņi ar šādu slēdzienu man nedos atpakaļ naudu un arī nedos iespēju iegādāties citus apavus šo apavus vietā.
Interesants slēdziens- ja kurpei zole atdalās no virsmas tas skaitas maznozīmīgi? Kā tas var būt maznozīmīgi, ja šos apavus mav iespējams vairāk izmantot bez remonta? Nekad vairāk nepirkšu apavus veikalā ESTE un neiesaku to darīt arī citiem.

T translationbs 26.06.2017

Este latvija SIA "Danbalt Boutique" Reg.Nr. 40103247340