www.sudzibas.lv Nekustamo Īpašumu vērtēšana Attieksme un tirgus neizzināšana

Nekustamo Īpašumu vērtēšana - Attieksme un tirgus neizzināšana

Iesaku nevienam netēŗet lieku naudu un nervus šajā kantorī! Tā kā vēlos palikt anonīms,tad neko pa tiešo netikšu. Šeit strādā vērtētāja Elīna Ķuze,kurai nav ne mazākās sapratnes par NĪ tirgu.Attieksme pret klientu,vienkārši drausmīga! Īpašības-naudas kāre un klientu pazemošana! Ierosinu asociācijai izvērtēt šo darbinieku.

Работяга 28.07.2017

Jus nevarat konkretizet sudzibu?

elīna1234 30.07.2017

nē,jo vēlos palikt anonīma persona!
Spriežieet paši,lūk viņa!

R rabotjaga2 17.08.2017

Jā,pilnīgi piekrītu autoram,šis cilvēks ir neciešams-maza tante,liela mute.
Es arī neiesaku griezties uz sia ´´ Reeksperts´´,protams,ja nav vēlme sevi pataisīt par muļķi!

Nevaru piekrist kritikai,
ar ReEksperts SIA daudzus gadus vis labākā pieredze, bankas uzticas šim kantorim atšķirībā no dažiem, kā vērtējumus pārvērtē. Vērtības ļoti tuvas tirgus, protams, ne katrs saprot, ko nozīmē "vērtēšana".

PS
Minēšu: vai tik sūdzībnieks ir kāds vērtētājs, kas palicis bez darba, dēļ tā, ka klienti aiziet vai mākleris kukuļdevējs, kuram neizdevās pasūtīt vērtību?