www.sudzibas.lv Nejss SIA (Artūrs Liepiņš) Brīnos ka šis cilvēks vel staiga.

Nejss SIA (Artūrs Liepiņš) - Brīnos ka šis cilvēks vel staiga.

Neielaisties nekādos darījumos ar šo personu. Naudu neizmaksā sola zelta kalnus bet beigas neka nebūs. Kopa ar mani apkrāpa vel 12 cilvēkus un tas ir tikai tas ko redzēju bija vel daudzi. Iedos naudu iztikai bet tikai tāpēc lai jūs strādātu. Visu grib uztaisit ļoti lēti lai tik vairāk kabata paliktu. Ar viņu kopa vēl bija tads Valentins uzvārdu neatceros. Katra ziņa neielaisties ar viņu.

K

P Pēteris Zivtins 14.08.2017

Šobrīd firma SIA NEJSS (Artūrs Liepiņš) arī man nav samaksājis par izdarīto darbu, kā arī vēl 3 citiem uzņēmējiem. Sola samaksāt iepriekšējo parādu, tikai lai izdarītu nākamo viņam nepieciešamo darbu, bet tāpat nesamaksā. Acīs skatoties melo! Uzmanieties!

K karlisons123 30.08.2017

Esmu apmierināts ar darbu,samaksām, nezinu kas jums nepatika,bet ja darbu izdara pareizi ari attiecīgi samaksa ir . Kā strādā tā maksā.

P Pēteris Zivtins 31.08.2017

Uz wc gan jau arī ej benzīntankos, jo tur nav jāmaksā, Artūr! ...cik gan tu esi nabadzīgs... Stāsti tālāk bezkaunīgus melus, jo katrs jau saņem pēc nopelniem - ko izrādās arī tu zini.

K karlisons123 06.10.2017

atvainojos,kapēc apvainojiet cilveku? mans vārds ir Karlis :D

A anonims 19.10.2017

Ludzu cilveki neiesaistaties ar so firmu sia neijs arturu liepinu ir apkrapejs naudu nemaksa baz sev kabata. Ar naudam velk garuma un ta pat nesamaksa. Visu laiku ir stulbas atrunas ka nav naudas mekle lohus neparakstaties ar vinu. Mekle idiotus lai uzsaktu nakamo objektu par to iemaksa kapeikas, bet par ieprieksejo objektu velk visu garuma naudas zina. UZMANIETIES NO SIS FIRMAS!

J John Alekss Lemon 01.11.2017

Ari mes sobrid gaidam naudu. es un mans kolegis. darbus turpinam . sobrid objekts smiltene. Sia .nejss . strada smiltenes novada domes eka. ja kadam gribas satikt aivaru liepinju. braucat. kopa atradisim risinajumu ka dabut musu visu nopelnitas naudas. zvanat man privati. man zz. tel.25276077. Sms. wpp. zvani.

Komentārs veiksmīgi atrisināts

Saņēmu visu nopelnīto naudu no SIA Nejss, līdz ar to nav pamata manai iepriekšējai sūdzībai. (John Alekss Lemon, kā arī Anonīmajam tekstam). Tagad , kad darbus esmu pabeidzis SIA "Nejss" izmaksāja man visu naudu. Pārsteidzos ar šīm sūdzībām ! No šī portāla nav iespējams izdzēst sūdzības , tādēļ apdomājiet , pirms jūtu uzplūdumā ievietojat negatīvas atsauksmes. Ļoti atvainojos SIA "Nejss" par šādas īslaicīgas neslavas celšanu un ceru uz turpmākiem darbiem, un patreiz turpmākā sadarbība izskatas veiksmīga.

P Pēteris Zivtins 01.12.2017

Bull shit

S stalone 29.11.2017

Ziniet veci ir vienkarsi tadi cumosniki JASIT,ticiet tas darbojas.Un pec TAM JAIET UZ VALSTS INSTANCEM ,UN JAKLOPE CIET TOS ZURKU MIDZENUS.VAJAG TIK RIKOTIES NEVIS TIKAI DOMAT...

B bbonijs 01.12.2017

Tada sajūta ka Stalone vienigi ko var, ir sist "dūrē"

M m.t 09.12.2017

Ar Arturu ir viss ok. Bet seit raksta tadi celtnieki kam (rokas vajadzetu saisinat par vinu darbiem,Ka piemeeram Arturam no bauskas kurs Madona jumtu lika. Tadi ari seit raksta.

L LaurisB 19.04.2018

Varbūt kāds zina, kur šo Artūru var atrast? Viņš ir parādā man un citiem celtniekiem diezgan daudz naudas. Mums ir ģimenes, rēķini .. labprāt pajautātu viņam naudu personīgi. Rakstiet uz e-pastu : [slēpt]@inbox.lv

L Lauris Galins 24.04.2018

[slēpt]@inbox.lv

J John Alekss Lemon 10.05.2018

Arturs nav no bauskas. Bet no valmieras. Pat zinu kur dzivo. Pazvani sarunasim kas un ka. 28678269

L lisij1 23.05.2019

Uzņēmums reģistrēts Aizkrauklē, var meklēt pēc reģistrācijas adreses

L lisij1 23.05.2019

NEJSS SIA krāpnieku uzņēmums, nemaksā par iegādātajiem celtniecības materiāliem SIA VALDIS., objekta būvniecībai Viļakas novada domei.Atbildu par saviem vādiem! SIA Valdis projektu vadītājs Māris

A Anita Jakovleva 14.12.2020

Šī firma noliga darbinieku un viņa pakalpojumus,cilvēks nostrādājis stundas un par nostrādātajiem stundām samaksāju tikai vienu ceturto daļu.Solidami katreiz ka nauda tiks pārskaitīta,bet nu jau pagājuši 3 mēneši, bet naudas kā nav tā nav.Cilvēki neuzticieties šai firmai. Tikai apkrāpt un sola kalnus.

P Pasutitatjs 06.01.2022

Artūrs Liepiņš reālais SIA NEJSS un SIA KraftWork un vēl daudzu citu firmu īpašnieks, nolīga strādāt objektā un neizmaksāja naudu. Tas,ka objektos tagad strādā pa pilnam čurkas salasīti no visādām valstīm ir viena lieta, bet pavisam cita lieta ir ka sadarbības partneri tiek uzmesti. Pats Artūrs Liepiņš nekurs nepārādās īpašnieku sarakstos, bet šeftējās gan kā LielKungs, braucot apkart ar jaunu Volvo S90, katru reizi ar citu skuķi sev blakus un dzīvojot blatnākajā hatņikā Ropažos. Bet kā jāmaksā nauda par padarīto darbu, tā pēķšņi naudas nav un firmas tiek laiztas uz maksātnespēju. Diezgan klasiska shēma. Sarunas ar šo "uzņēmēju" 1:1 notiek tikai ar baurošanām un bļaušanu no viņa puses uz pilnīgi visiem (darbiniekiem, piegādātājiem un būvuzraugiem pat), piesedzās ar savu puišeli Renāru Raupu un bez viņa reti kur iet. Es nezinu kā ar šo neadekvāto maniaku var sastradāties, bet katrā ziņā pa purnu sadot viņš draud pilnīgi visiem. Visas iepriekš rakstītās sūdzības atbilst patiesībai un neiesaku iesaistīties ar šo nelīdzsvaroto tipāžu nekā veida sadarbībā. Sākumā solīs zelta kalnus, bet vēlāk uzmetīs.

N nezinamsjanis 04.05.2022

56.964416,24.635081

J janis_piegades 19.01.2022

J janis_piegades 19.01.2022

Tas pats Artūrs Liepiņš: https://m.staburags.lv/kriminalzinas/stumdas-kalna-iela-17076