Neirologs Gunta Užāne - Slikta pieredze

Pie šīs ārstes vērsos sakarā ar bērna naktsmiegu. Bez jebkādiem jautājumiem, neiroloģe pati izdara savus slēdzienus, neieklausās, ir uzstājīga, ar šauru ārstniecības skatījumu. Ļoti bēdīga pieredze, nožēloju katru centu, kuru esmu atdevusi (55 euro) .
Vizītes laikā tika pacelta balss, jutos kā nopērts suns. Nekad dzīvē neesmu ko tādu piedzīvojusi. Neprofesionāli.
Paskaļā monologa laikā nonāk pretstatos, respektīvi, iesaka bērnam apmeklēt vairāk bd (mani vārdi: "bērns nav apmeklējis bd divas pēdējās nedēļas sakarā ar klepu. Tādos gadījumos dzīvojamies pa māju") un tad iesaka tomēr vairāk pavadīt laiku ar bērnu, jo bērns esot emocionāls. Pierakstīšu tomēr komentāru - esmu ilggadīgs pedagogs/metodiķis, līdz ar to es pārzinu vairākus veidus kā interesanti pavadīt laiku ar bērnu, neskaitot teātra apmeklējumus un citas izklaides.
No sirds neiesaku doties pie viņas, viņa noteikti Nepalīdzēs atrisināt problēmu, nemaz neieklausīsies!

E

B Bez_vārds 27.07.2022

loģiski, ka ārsts izdara SAVUS slēdzienus, tur dzemdētājai nav teikšanas. Ārstam ir ārsta diagnozes, tev ir dzemdētājas un metodiķes slēdzieni. Katram jāzina sava vieta. Pašreiz izskatās, ka metodiķis nezina savu vietu.

E ElinaSam 27.07.2022

Manuprāt lieki ierakstīts komentārs. Ir saprotams, ka katram ir savs viedoklis, tomēr, lielākais uzsvars te ir uz ārsta neprofesionalitāti. No sirds ieteiktu šo konkrēto neirologu neapmeklēt. Jūtīgāki vecāki dēļ šiem neprofesionālajiem ieteikumiem varētu reaģēt citādak, kas nav īsti vajadzīgs.

B Bez_vārds 27.07.2022

Manuprāt, tu esi lieks subjekts pasaulē.

Good Intentions 27.07.2022

@Bez_vārds smuki uzraksīji.