Neirologs Gunta Užāne - Slikta pieredze

Pie šīs ārstes vērsos sakarā ar bērna naktsmiegu. Bez jebkādiem jautājumiem, neiroloģe pati izdara savus slēdzienus, neieklausās, ir uzstājīga, ar šauru ārstniecības skatījumu. Ļoti bēdīga pieredze, nožēloju katru centu, kuru esmu atdevusi (55 euro) .
Vizītes laikā tika pacelta balss, jutos kā nopērts suns. Nekad dzīvē neesmu ko tādu piedzīvojusi. Neprofesionāli.
Paskaļā monologa laikā nonāk pretstatos, respektīvi, iesaka bērnam apmeklēt vairāk bd (mani vārdi: "bērns nav apmeklējis bd divas pēdējās nedēļas sakarā ar klepu. Tādos gadījumos dzīvojamies pa māju") un tad iesaka tomēr vairāk pavadīt laiku ar bērnu, jo bērns esot emocionāls. Pierakstīšu tomēr komentāru - esmu ilggadīgs pedagogs/metodiķis, līdz ar to es pārzinu vairākus veidus kā interesanti pavadīt laiku ar bērnu, neskaitot teātra apmeklējumus un citas izklaides.
No sirds neiesaku doties pie viņas, viņa noteikti Nepalīdzēs atrisināt problēmu, nemaz neieklausīsies!

E

Komentāri (4)

B Bez_vārds 27.07.2022

loģiski, ka ārsts izdara SAVUS slēdzienus, tur dzemdētājai nav teikšanas. Ārstam ir ārsta diagnozes, tev ir dzemdētājas un metodiķes slēdzieni. Katram jāzina sava vieta. Pašreiz izskatās, ka metodiķis nezina savu vietu.

E ElinaSam 27.07.2022

Manuprāt lieki ierakstīts komentārs. Ir saprotams, ka katram ir savs viedoklis, tomēr, lielākais uzsvars te ir uz ārsta neprofesionalitāti. No sirds ieteiktu šo konkrēto neirologu neapmeklēt. Jūtīgāki vecāki dēļ šiem neprofesionālajiem ieteikumiem varētu reaģēt citādak, kas nav īsti vajadzīgs.

B Bez_vārds 27.07.2022

Manuprāt, tu esi lieks subjekts pasaulē.

Good Intentions 27.07.2022

@Bez_vārds smuki uzraksīji.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes