Neirologs B. Zeltiņa noziedzniece ne ārsts-vidzemes slimnīca Valmiera - Noziegums pret pacienta dzīvību

Vidzemes slimnīcas neirologs Benita Zeltiņa faktiski ir noziedzniece. Insulta pacientam viņa ievada zirga devu antibiotikas, kuras sagrauj cilvēka organismu. Pēc izrakstīšanās uzreiz iztaisot asinsanalīzes, ģimenes ārsts pasaka ka izskatās ka ir ļoti lielā devā lietotas antibiotikas. Izstāstot ka antibiotikas deva vidzemes slimnīcas neirologs b. Zeltiņa, ģimenes ārsts uzreiz mainīja savas domas... , nu protams, vārna vārnai acī neknābs. Runājot ar b. Zeltiņu, viņa visu laiku maina sakāmo un nemitīgi nekaunīgi melo. Piesargieties no tās personas, viņa nav ārsta nprofesijas cienīga, krimināla persona.

M mareks2 26.04.2019

Vidzemes slimnīca sen katastrofāli prasās pēc kadru nomaiņas,sākot ar jaunāko medpersonālu ,ārstiem un galvenais-slimnīcas vadību

G Guntars Balodis 28.04.2019

Nezinu gan, cik man ir bijusi darīšana, tad daktere Zeltiņa ir ļoti profesionāla un neskaitāmus pacientus uzlikusi atpakaļ uz pēdām. Dakteri jau nav dievi un visus nepaceļas.

D Darbinieks 12.02.2020

Šī pati sieviete vakar aizlaida viņsaulē kungu ar insultu, izsakot minējumu, ka tas var būt plaušu karsonis. Valmieras slimnīcu vispār nodedzināt vajadzētu! Ne viņi māk salauztus kaulus salabot, tikai uzlikt ģipsi, ne attiecīgas diagnozes izteikt!?

в Владислав 01.06.2019

Diemžel ne tikai Vidzemē, bet arī Rīgā tādi ir. Tāda pati neadekvāta noziedziniece ir Aija Klauberga no VCA poliklinikas Purvciemā.