Neirologs Aija Freimane - Slikta attieksme

Gribu padalīties ar savu rūgto pieredzi apmeklējot neirologu Aiju Freimani (neirologs Aija Freimane) Valmierā. Pilnīga vilšanās. Daktere neļauj pašam stāstīt savu bēdu - uzdod jautājumus vienu pēc otra, nenoklausās atbildes. Vislabākais secinājums - ja darbā var strādāt ar sāpošu galvu, tad galva nemaz nesāp. Un tml. Uzstāda diagnozi neiedziļinoties. Ja negribas zaudēt laiku un 30 eur, jo biju uz privātpraksi, iesaku doties pie cita speciālista. Ļoti virspusēja attieksme, grib ātri nopelnīt savu noteikto maksu un diplomātiski dzēlīgā veidā cilvēku uztaisa par muļķi.

O

B bvja_mgb 07.05.2020
Briesmīga attieksme

Высокомерный нарцисс, самоутверждается на пациенте, обесценивает любое
высказывание, оскорбляет. Иронизирует над диагнозом врача, пославшим на консультацию к Нейрологу.
Помощи как от козла молока.

J Jānis007 28.06.2021

Viņa tiešām ir slikta ārste. Neieklausās pacientu sūdzībās un pati vāras savā sulā. Ka ar tādu attieksmi var strādāt par ārstu.

P PapaIgnu 21.02.2023

Aija Freimane, attieksme pretīga un nekādas palīdzības. Biju uz pirmo vizīti/konsultāciju, attieksme kā pret tukšu vietu, bet labi, izrunājamies, nosūtīja uz tālākām pārbaudēm, ko arī izdarīju.
Braucu uz nākošo vizīti, laikapstākļu pēc nokavēju 4 min (varēju izplānot labāk, kam negadās) uz savu vizīti, bet kabinetā jau sēdēja cits klients. Es gaidīju savu kārtu.
Pavērās durvis, iznāca klients un viņa sauca nākamo klientu, kas nebiju es. Ok, domāju, es nokavēju 4 min, sēdēšu un gaidīšu, pati vien esmu vainīga. Nākošais klients nāk ārā un daktere sauc nākamo klientu, kas atkal nebija mans vārds. Es viņai uzjautāju, vai man bija šodien vizīte pieteikta, jo es ierados 4 min vēlāk kā paredzēts.
"Jā, bija. Es tā nogaidījos.." acīs neskatoties, jo melot laikam acīs skatīdamās nav iemācījusies. Es teicu, ka apzinos, ka nokavēju 4 min, turklāt, jums bija pacients kabinetā, negribēju traucēt. Ko tagad darīt?
Viņa:"'Es nezinu, nu skatīsimies, es nezinu tagad."' ar tādu pretīgu attieksmi, kā, ja jau tu nokavēji, tagad sēdi par sodu un gaidi, kamēr es izdomāšu, ka esi pietiekami izcietusi.. Tā visa tāda pretīga attieksme it kā es viņai vīru būtu atņēmusi.. pretīgi vienkārši, nievājoša. Es savu naudu tādai "palīdzībai" netaisos maksāt.
Ja kāds grib justies niecīgs nulle šai pasaulē, tad lūdzu, ejiet pie šīs 'kundzes', bet savādāk neiesaku.