neiroloģe Blūma - nekompetence

Biju šokā pēc vizītes Stradiņos pie neiroloģes Blūmas. Vērsos ar sūdzībām par roku un kāju tirpšanu, pie tam, vienai rokai jau gandrīz gadu 5. un 4. pirksti tā notirpuši, ka vairs ar purināšanu nelīdz,notirpuši visu laiku, palikuši mazāk kustīgi un jutīgi. Ārste it kā noklausījās stāstīto, pabakstīja ar zobu bakstāmo, paspieda un paraustīja pirkstus un teica, ka man NEKAS NEKAIŠOT!!! Rokas man ir viens no svarīgākajiem darba instrumentiem, es tās ļoti labi pazīstu un pārvaldu vairāk kā 40 gadus, jo spēlēju klavieres, esmu skolotāja un koncertmeistare. Ārste pateica, ka visa vaina esot man galvā, jo es tirpšanu IEDOMĀJOTIES!!! Pie tam, viņa ar nicinājumu izturējās pret neirogrāfijas izmeklējumu rezultātiem, kur bija uzskaitīti kāju un nervu bojājumi. Viņa teica, ka REZULTĀTI IR NEPAREIZI un augstprātīgi palika pie sava, ka tikai viņai ir taisnība un man nekas nekaišot. Es biju tuvu asarām no šoka, ka tev netic un pataisa par kaut kādu simulanti. Biju domājusi, ka padomju laiku ārstu attieksme pret pacientu ir izskausta, kaut vai tādēļ, ka par vizīti biju samaksājusi vairāk kā 20 eiro un braukusi uz Rīgu vairākas stundas. Es cerēju, ka man palīdzēs atrisināt problēmu, bet man lika justies tā, it kā es būtu viņai parādā par veltīgi kavētu laiku. Rezultātā man izrakstīja fizioterapijas procedūras (man jau tās bija un nepalīdzēja, ko viņai teicu) un zāles NERVU NOMIERINĀŠANAI. Brīnums, ka vēl nenosūtīja pie psihiatra! NETĒRĒJIET VELTI LAIKU UN LĪDZEKĻUS!!!

P podzija 14.07.2014

Man jau nu arī izskatās, ka te ir hipohondrija un nekas cits! Tā ka labāk tomēr būtu doties pie psihiatra nevis sūdzības rakstīt un dakteri vainot.

D dannii 09.10.2014

Piekritu Podzijai. Tik emocionāli uzrakstīts. Drizāk pie psihologa jāiet.