www.sudzibas.lv Neirologe Andzane nepatikama attieksme

Neirologe Andzane - nepatikama attieksme

Ar stipram muguras sapem aizgaju pie gimenes arsta, vins mani nosutija pie neirologes Andzanes uz slimnicu uztaisit blokadi. Andzane jau pie durvim paaugstinata toni saka, kas ta par blokadi, vinai neesot laika, lai ejot pie gimenes arsta. Saku, ka tiko biju pie gimenes arsta un vins mani nosutija pie vinas, jo nevaru ne sedet, ne stavet. Vinai tikai kliedz preti, ejiet pie gimenes arsta lai vins arste, vinai neesot laika. Es prasu, bet ko man darit, pie gimenes arsta biju, vina nepienem. Vina dusmigi atkliedz ka gimenes arsti to vien spej ka nosutijumus rakstit, bet vinai nav laika - aizcirta durvis un aizgaja, beigas vel nokliedzot, lai ejam uz slimnicas traumam un gaidam tad rinda. Kaut gan, kad biju ari leja pie registraturas, mani sutija augsa pa taisno pie arstes. Protams, ka devos prom, sadzeros majas pretsapju zales un guleju nekustigs paris dienas, bet laikam tomer bus jabrauc pie kada Rigas specialista.