Negodīgu īrnieku kategorija - Krāpšana

Nonācu pie ļoti laba secinājuma izlasot šei esošos sludinājumus, Pati esmu uzrāvusies un negodīgu īrnieku, es savu dzīvokli ne tik sen atpakaļ izīrēju par ļoti nelielām summām 150 eur + komunālie. Šobrīd mani nemaksātāji īrnieki ir prom un paldies dievam, jo izlasot mūsu stulbo likumdošanu es esmu secinājus, ka īpašnieks paliek muļķa lomā, jāgaida uz gadu ilgstošajām tiesām. Es savu dzīvokli vairāk nevienam neizīrēšu, tieši šādu izīrētāju dēļ un tad nav brīnums, ka mūsu valstī ir tik maz piedāvājumu ar normālām īres cenām. Ja cilvēks nevar samaksāt par elektrību 15 euro un komunālos 60 euro un īri 150, tad piedošanu nav jēga vispār ar šādiem sasieties. Mans ieteikums dzīvokļu izīrētājiem. Ieviesiet līgumā punktu par to, ka Jums ir tiesības lietot savu dzīvokli kad vēlaties, un cikos vēlaties jebkurā laikā. Paredziet līgumā punktu, ka Jums ir tiesības dzīvoklī atrasties kopā ar īrnieku un kopā ar viņam piederošajām mantām un tad ja viņš nemaksā ievācaties tur (pēc līguma Jums ir visas tiesības). Ja īrnieks neparaksta šādu līgumu, tad nemaz neņemiet šādu īrnieku, jo uzreiz būs redzams, kurš cilvēks ir godprātīgs, kurš negodprātīgs. Jums līdz ar šādu līgumu būs tiesības uzturēties savā īpašumā, redzēsiet cik ātri šāds īrnieks no Jūsu dzīvokļa izlidos, kā korķis.

B

" Ieviesiet līgumā punktu par to, ka Jums ir tiesības lietot savu dzīvokli kad vēlaties, un cikos vēlaties jebkurā laikā. Paredziet līgumā punktu, ka Jums ir tiesības dzīvoklī atrasties kopā ar īrnieku un kopā ar viņam piederošajām mantām "

Tak uzreiz saki, ka vēlies, lai tev maksā par iespēju ar tevi kopā dzīvot. :D :D :D Vai vienkārši ieliec sludinājumu, ka meklē kādu, kas tevi un tavu dzīvokli uzturēs kamēr dzīvos ar tevi kopā.
Es izīrēju dzīvokli, maksāju godīgi katru mēnesi visu laicīgi un ja būtu šāds punkts līgumā laistos ko kājas nes no tādiem (un visi ko pazīstu teica to pašu) jo tas uzreiz dod tiesības jums tur dzīvot ar mani kopā kamēr es maksāju par visu. Nē paldies.
Piezīmēm: Esmu ieberzies uz izīrētājiem, kas no manis plēš daudz pat nedod iespēju apskatīt rēķinu un kad pēc laika summas bija astranomiskas aizgāju ar līgumu uz Namu pārvaldi - uzzinu īstās summas - beigās sanāca, ka esmu cilvēkam pārmaksājis 600 eiro. Ātri no tāda aizgāju - savus 600 neredzēju vairs, bet vismaz tiku vaļā.
Takā, stāsta morāle, ne tikai īrnieki ir tie draņķi ;)

B burka 20.12.2017

Tev par vilšanos varu teikt, ka esmu precējusies un ja būtu vērīgi izlasījis ko esmu rakstījusi, tad saprastu, ka dzīvoklis ir maniem bērniem. Stāsts ir par to, ka izīrētājs nav pasargāts no negodprātīgiem īrniekiem un tādu cik saprotu ir daudz. Es taisni otrādāk vēlreiz iesaku iekļaut šādu punktu, jo ja reiz tu esi godīgs īrnieks, tad maksāsi kā noteikts līgumā un ja es piedāvāju normālu cenu par īri, tad īrnieks ir ieinteresēts īrēt nevis mani čakarēt. Un ja ir kāda neskaidrība par komunālajiem maksājumiem vienmēr ir iespēja e pastā iepazīties ar rēkinu, tā ka ja tevi kāds izīrētājs šādi čakarē tev ir tiesības prasīt uzrādīt rēķinu. Gudrītis atradies

C "Cabulis 20.12.2017

Ammm. "...un ja būtu vērīgi izlasījis ko esmu rakstījusi, tad saprastu, ka dzīvoklis ir maniem bērniem".Šeit lasītāji ir gaišreģi.
Visi izīrētāji pie nesamaksātiem rēķiniem ir vainojami paši.Jums ir jau sākumā iespēja noteikt ka maksāsiet paši.Vnk ierasties konkrētā dienā pakaļ naudai.un neīdēt.

Komentārs: " un ja būtu vērīgi izlasījis ko esmu rakstījusi, tad saprastu, ka dzīvoklis ir maniem bērniem. "
Raksts: "es savu dzīvokli ne tik sen atpakaļ izīrēju"
Raksts: "Šobrīd mani nemaksātāji īrnieki ir prom"
Raksts: "Es savu dzīvokli vairāk nevienam neizīrēšu"

Amm, ko, kas par bērniem?

J Jānis Adijāns 11.02.2019

1) dzīvoklis jāizīerē par cenu, kas atbilst tirgus vērtībai.
2) īres līgums jātaisa terminēts
3) depozīts - OBLIGĀTI
4) par gāzi/elektrību/internetu - lai slēdz līgumus paši. Tas ir iespējams.
5) ja sāk lūgt īres maksas samazināšanu, datuma atlikšanu utt... tas ir signāls jauna līguma neslēgšanai.
6) norēķini TIKAI CAUR BANKU.