NEGA Autoserviss - krāpšana,

2017.gada decembī nodevu savu auto SIA"NEGA AUTO" Katlakalna ielā 1servisā saremontēt motoru.Pēc defektācijas piekritu motora maiņai .Vienojāmies ,ka tiks dabūts cits motors teicamā stāvoklī ar mazu nobraukumu par 6600 eur.2017.gada decembrī tika samaksāta priekšapmaksa pēc pieprasījuma 100% apmērā t.i 6600 eur.Tikai pēc vairākārtējas darījumu apstiprinoša dokumenta pieprasīšanas 2018.gada 16.martā tika izsniegts dokuments par to, ka es samaksāju priekšapmaksu SIA"NEGA AUTO" 6600 eur.Līdz šai dienai mašīna stāv izjauktā veidā šai servisā .Kur atrodas mans sabojātais motors neviens nezina ,kā arī nav ne miņas no jauna motora un naudas.Uzņēmuma vadības numurs netiek dots,uz vietas to sastapt neiespējami.06.08.21 tiks rakstīs iesniegums policijā par krāpšanu lielā apmērā.Nedodiet priekšapmaksu šai servisā un vispār izvairieties,uzmetēji.