www.sudzibas.lv Nefrologs ANDA GRIGANE Sliktākā attieksme!

Nefrologs ANDA GRIGANE - Sliktākā attieksme!

Nefrologs - Anda Grigāne! Sliktākā attieksme! Nekad neapmeklējiet šo ārstu!

Nekompetentāku un nelaipnāku attieksmi sen nebiju dabūjusi baudīt!

Ārsts ir ļoti tālu no mūsdienu medicīnas. Viņa teica, ka vitamīni ir nevienam nevajag un tos nevar dzert. Neko nezina no analīzes par nierēm. Analizēs bija sliktas un Grigāne teica, ka viss ir normāli - sūta pie citiem ārstiem!

Vienkārši iesaku nevienam neiet pie dakteres Grigānes, ietaupīsiet savus nervus un laiku!

Ka tāds cilvēks vispār strādā ar cilvēkiem un par ārstu: nekaunīga, rupja un vulgāra daktere!

S Svetlana Semjonova 08.02.2022

Да, мне тоже "посчастливилось" побывать у этого нефролога. Ничего хорошего сказать не могу. Хамство безмерное. В пациенте не видит человека. При этом умудряется ещё и оскорбить своих коллег , у которых был пациент в связи с другими заболеваниями и которые назначали необходимые препараты для лечения. Не дай Бог попасть к такому "специалисту".