AtrisinātaNecesse skaistuma studija - Slikts serviss

Salonā biju pirmo reizi, pierakstījos uz gēla nagu pieaudzēšanu, veicot pierakstu jautāju par cenu, man atbildēja, ka pakalpojums maksā 35€;
ierodoties pie meistares, teicu, ka vēlos franču manikīru uz, ko man atbildēja, ka tas iepriekš jāpiesaka, tādēļ to nevarēs veikt,
nu labi - ja nevar, tad nevar.. Lai gan iepriekš par to neviens nebrīdināja..
Pēc pakalpojuma saņemšanas, pie kases man paziņoja, ka jāmaksā 37€, nevis 35€, nu labi, arī sīkums, par ko neviens iepriekš nebrīdināja, labi, ka bija līdzi pietiekami skaidrās naudas, jo ar karti norēķināties nevar.. Un Cena arī nebija būtiska, jo meklēju salonu, kur varētu saņemt kvalitatīvu pakalpojumu!
Taču labākais sekoja, kad izgāju no salona un labā apgaismojumā beidzot novērtēju savu manikīru - pievienoju bildes, kas pateiks vairāk kā simtiem vārdu!
Smaga vilšanās! Dārgi ne vienmēr ir arī kvalitatīvi! 👎🏼 lieki teikt, ka vairs šo salonu nekad neapmeklēšu!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Laura 02.03.2021

Salons atvainojās un atgrieza naudu, piedāvāja bez maksas salabot esošo manikīru pie cita speciālista.

B Buhariks 02.03.2021

Nepārdzīvo, toties tagad varēsi viegli irdināt zemi pavasara sēšanas darbiem