nebija nosaukuma - prece ar defektu

Nolēmu nopirkt sev zābaciņus, nekur nevēlējos braukt tādēļ iegāju veikalā "mego" Olainē. Tur ir arī vairāki citi veikaliņi, ziedu, bērnu, un 2 drēbju. Vienā no tiem strādāja veca sieviete kura tirgoja ar apakšvēļu un zābakiem. Es ilgi nedomājot nopirku zābakus uz mazas platforma ap 5 cm, Čeku veikalā man nepiedāvaja, žēl.Uzmaukusi zābakus kajas devos uz majam. Pa ceļu es sapratu ka zole , apaviem no mana svara saka locīties un saplaka pie zemes ;((( mana pašcieņa pamazām samazinājās ;( Atnākot uz majām zabakus nometu stūri un aizmirsu par tām!!! Esmu nepilgādīga, tādēļ mamma lika aiznes apavus uz veikalu un pajautāt vai ir iespējam atgūt naudu? Aga, iespējams , mani taja veikalā Pasūtija 3 mājas tālāk, un pardevejas no citiem veikaliem par mani ierēcā, super!!! UN ko gribētos ieteikt! MEITENES ZIEMAS ZĀBAKUS LABĀK PĒRCIET RĪGA!!:DDUn Olainē it ipaši "Mego" mazos veikalos Izņemot ziedu un partikas produktiem nepēciet!!! :)

D

Latviešu tautas 17.11.2014

А ты не тушуйся и иди опять: пригрози что пожалуешься в PTAC, кстати, она обязана будет бракованный товар обменять ДАЖЕ ПРИ ОТСУТСТВИИ У ТЕБЯ ЧЕКА! Пригрози что вызовешь полицию!

Latviešu tautas 17.11.2014

Продавец ОБЯЗАНА возвратить тебе деньги за бракованную обувь если с момента покупки не прошло 14 дней!

D dusmīga123 17.11.2014

Попробую!