NDD datorsalons - Datora remonts

Konstatējot to, ka nestrādā portatīvais dators, aiznesām to uz NDD datorsalonu ar cerību, ka tas tiks sataisīts. Pirmkārt, par diagnostiku netika paziņots, kad tā ir tikusi veikta. Pagāja nedēļa un ierodoties salonā atbilde bija, ka ir aizmirsuši ievadīt sistēmā datus, tāpēc nav pazvanījuši, ka diagnostika jau tikusi veikta. Pēc diagnostikas tika piedāvāts remonts, kura cena tika noteikta no 45 - 65 eiro. Remontam protams piekritām, jo dators nepieciešams tomēr darbam. Vēl pēc nedēļas dators it kā bija sataisīts, veiktas dažādas labošanas, tīrīšanas, mazgāšanas un datoram viss esot kārtībā. Saņemot datoru atpakaļ un samaksājot par remontu 63 eiro, konstatējām, ka dators tik un tā nestrādā... vedām datoru atpakaļ un jautājām, kas par lietu. Tika uzdoti jautājumi par to vai ir nepieciešams saglabāt datus, kā rezultātā teorētiski datorsalona darbiniekiem vajadzēja uzlikt Windows operētājsistēmu, lai dators tiktu atgriezts atpakaļ darbojošā stāvoklī. Tomēr rezultāts ir tāds, ka joprojām dators nestrādā un arī operētājsistēmu nav iespējams uzlikt. Tādā gadījumā rodas jautājums - kādi profesionāļi tur strādā, ja uz to ko viņi ir darījuši cita datorsalona darbinieks vien noteic, ka mums ir "sasprausti batoni ausīs", lai tikai mēs samaksātu pietiekami lielu naudas summu par to, ko visticamāk viņi nemaz nav darījuši. Neiesaku cilvēkiem uzticēt savu datortehniku šādiem profesionāļiem, jo mans kreņķis par datoru, ko ļoti vajag darbam ir ievilcies jau 3 nedēļu garumā.

V

K kreditorsPG 07.09.2014

Kas tā pa stulbu modi remontēt pie viena, bet tad, kad ir pretenzijas nest iekārtu citam? Tas cits spečuks jau iespējams pats ir "batonu spraudējs". Un vispār, ja tev ir pretenijas pret NDD, ej pie viņiem, lai pabeidz darbu līdz galam. Citādi pilnīgas muļķības sanāk.

D DemonEx3 03.03.2016

nu nez, es pie NDD biju divas reizes nesis savu kompi un telefonu... nedēļu pagaidīju, un man uzreiz piezvana, pasaka ka viss okay, aizeju, paņemu..
un kompis jau otro gadu strādā, ne vainas viņam.
toties telefonu jau gaidu bišķ vairāk par nedēļu, pārprogrammēt android vajag

B Bagira 11.05.2016

Man bija līdzīga problēma ar laptopu, kuram uzlija kafija. NDD normali izskaidroja situāciju, ka tas ir riskants variants. Tekstā varam izlasit vardu - mazgāšana. Visticamakais, ka tā ir bijusi ultraskanas mazgasana, kuru veic datoriem, kurus aplej ar kolu, kafiju un citiem dzērieniem. No šiem šķidrumiem datora plate sāk sapūt vai rūset. Ja dators stradā pec mazgāšanas, izžūšanas un beigto detaļu nomaiņas, bet vēlāk nedarbojas, tas nozime, ka ir sapuvis nakamais mikrocips. Var atkal pārlodēt nākamo detaļu, bet citreiz nolietus datorus nav vērts remontēt, jo sudigos gadijumos tur sanāk mainīt, mainit un mainit detaļas līdz sāk strādat. Cik daudz būs jānomaina uzreiz noteikt nevarot un esot gadijumi, kad slīkoņus vajag labot vairākas reizes, bet par to naudu, kas aizgājusi mainot vienu cipu pec otra, var nopirkt citu datoru un tad arī piedavaja vnk ielikt disku kastite, lai saglabatu bildes un dokumentus.