Navigators Autoskola

autoskola NAVIGATOR (VNK-1) Maskavas iela - deistviteljno polnij otstoj... i pro ihnego nachal'nika - pravda, prihodil vsegda s vipuchennimi glazami i tol'ko s odnom voprosom: "den'gi prinesli?!!!", prepodavatel' gruzil tol'ko o rossikskih dorogah, nikakoi uchobi, instruktor escho kda ni shlo popalsja, spasibo jemu. Esli bi ne vozmozhnost' obu4enija v Internete, fig bi ja eksamen s pervogo raza sdal by.

E Elena 28.11.2002

Ja zakan4ivala kursi tozhe v shkole VNK-1, no v filiale Pljavnieki. Nam, vidimo, povezlo bolshe: teoretik- prosto zame4atelno vsjo objasnjal, instruktor, kone4no, zanjatoj bil, no spasibo emu, sdala-taki s 1go raza.

X x 07.04.2003

nekomu ne posovetuju ucitsja v avtoskole Navigators, potomu cto obescali odno, apolucilos v tri raza doroze. A vozdeninije u menja bilo na staroi masine, u kotoroi ne vklucalis peredaci. Moi intruktor skazal, cto dierektor nehocet oplacivat remont.

K KILLA 27.08.2003

Rebjata, tut delo ne konkretno v kakoi libo shkole. Eto bizness-model'... Zamanit' klienta k sebe. Ved' vse shkoli tak sebja vedut. Esli oni budut reklamirovat' chtoto vrode "Prihodite k nam - prava 200Ls +/- escho 50" K nim nikto ne poidet. Dazhe pri zhelanii rabotat' chestno, dlia avto shkol eto ne vozmozhno, t.k. ih szhirajut reklamnie zamonilovki ih konkurentov. Za sem im i prihoditsia pribegat' k podobnim reklamnim akcijam. Ja dumaju chto v nashe vremia "hitrjat - vse". Za schet chego i vizhivajut.Tak chto prosto iznachal'no ne nado bit' NAIVNIM i verit' chto za 89,99 i vas budut prava v kormane....Lichno ja uchilsia v NAVIGATORE, esli konechno ne schiatat' kommercheskuju storonu (a tak eto vezde, eto anyway) vsem dovolen, teoretik - znal chto uchil, instruktor (Konstantin) prosto visshiy! Ya bolee chem dovolen urovnem teh znaniy, kotoriy preobrel tam. A den'gi ? xex, ih vezde platit' nado... Lafi ne bivaet.. uvi...

T Tolik 09.01.2007

Zdesj delo toljko v samih sebe,esli ti hrenovij voditelj,ezdij na tramvae,i nezasorjajte dorogu,nastojas4ie pacani nenojut,i tem bolee nezhalujutsa.

M meitene 20.04.2007

Gribu jums pastāstīt bēdīgu pieredzi saistībā ar autoskolu NAVIGATORS:Autoskolā es iestājos novembra sākumā.Man ieteica vienu instruktoru it kā esot labs - dzirdētas pozitīvas atsauksmes.Pārņēma prieks, ka paveicies ar instruktoru.Ļoti apzinīgi apmeklēju visas teorētiskās nodarbības, mājās cītīgi mācījos, vēlējos pēc iespējas ātrāk iegūt vadītāja apliecību.Taču praktiskajās nodarbībās nu galīgi man negāja.Instruktors to vien lika darīt, kā braukt no salu tilta viena gala uz otru.Tā man pagāja 35 !!!!!!!!!!!!!! praktiskās nodarbības , par katru maksāju 7 Ls.Tagad gribēju intereses pēc lai manu braukšanas prasmi novērtē, kāds cits instruktors no citas autoskolas.Kad jaunais instruktors ieraudzīja , kā es braucu , viņš šausmās saķēra galvu, jo mans braukšanas līmenis, bija vienkārši katastrofāls.Tad gāju pie navigatora direktora pastāstīju visu.Un viņsm man piedāvāja tādu darījumu,ka es tagad varot saņemt apliecību ,ka esmu sekmīgi beigusi skolas eksāmenus un tikai tagad bus jāliek CSDD exis.Taču braukt es nemāku , man jāmācās vēl kāds exis un kur mana nauda???

M Māra 04.07.2007

Sveiki!Nezināju,kur man vērsties, bet tagad nu redzu-ne es vienīgā ar tādām problēmām.Mācos autoskolas Merķeļa ielas filiālē.Pilnīgi scenārijs kā iepriekšminētais-pāri par 40 reizēm un tik slauc naudu!Un labākie ir eksāmeni-1.kļūda-instruktors Vienības gatvē nepareizi iemācījis braukt pa joslām,labi,to vēl varētu ieskaitīt kā kļūdu, bet trakākais tas,ka eksāmena pieņēmējs runā tad latviski,tad krieviski un nevar saprast,ko viņš saka,lai gan vienojāmies,kādā valodā viņš runās eksāmena laikā, tad nu aizbraucu pataisno,lai gan viņš IT KĀ esot teicis, ka jāgriežas pa labi.Blakussēdētājs arī bija sapratis topašu,ko es.Un 3.kļūda bija, kad pilnīgi tukšā vietā, nogriežoties pa kreisi es IT KĀ nepaskatījos pa kreisi, lai gan galvu grozīju visu laiku. Kopā 12 punkti! Smuki!Uz nākamo eksāmenu pieņēmējs neieradās.Instruktors liek,lai es pati zvanu pieņēmējam, absolūti izvairās pēc tās reizes, kad pateicu,ka vairāk nenākšu uz nodarbībām! Bet pieņēmēju sazvanīt nevar.Taktika tād-paies pāris mēneši un tad varēs sieties man klāt,ka es neko nemāku,tikai tāpēc,ka es ilgi nenācu uz braukšanām.Tiešām-šī skola ir mana lielākā kļūda - iekritu uz atlaidēm - mācās 2, maksā viens!Izrādījās-atlaide tikai 10 Ls un NEVIENAM no mūsu grupas,kuri sāka mācīties tieši pirms gada, NAV tiesības!!! Vai tas ir normāli!?!Gribētu izteikt lielu "pateicību"instruktoriem Modrim Eglītim un Leonam Krupenko, kā arī direktora vietniekam un eksāmenu pieņēmējam Vladimiram par nervu "chakarēšanu" un absolūtu bezatbildību!

A Anna 05.07.2007

Pilnīgi piekrītu iepriekšminētajam,mans bērns arī šajā skolā sāka mācīties pirms gada, bet vēl nav dabūjis tiesības. Tas nav normāli! Un instruktors arī ir jau pieminētais Modris Eglītis. Un varu teikt, pēc atsauksmēm, ka teorijas apmācība arī nav sevišķi augstā līmenī, lai gan te jau daudz kas ir atkarīgs arī no paša. Tomēr, ne saviem draugiem, ne arī kādam citam neieteiktu izvēlēties šo skolu, jo uzskatu, ka šī iestāde ir izveidota tikai naudas pelnīšanai, nevis tiesību iegūšanai.

M mestik 02.03.2009

хочу добавить у меня тож было около 70 вождений в общем в начале пошол к одному инструктору который навязывал одно, потом к другому который воопще сказал что все запущено переучать безполезно.
Главное всегда говорили, мол ты покатайся с нами 3 часа за 45 лат и мы тебя научим.
в итоге не прав не денег.
Ща воопще пошол записываться в экстремальные курсы вождения, покатался вначале по трассе потом по городу они мне написали характеристику.
Я прочитал полная гламурятина прям блювать хочеться.
Он когда давал эти документы предложил за 160 лат за 6 часов научить всем экстремальным навыкам на полигоне.
Если я прочитал бы раньше эту галимотью то открыто послал.
Повезло мозгов бог одарил что сразу отказался.

J Julenjka krasatulenjka 05.01.2012

Я училась в автошколе навигатор в кенгарагсе и осталась довольна. Через 4 месяца обучения сдала все экзамены с первой попытки и получила права. Большое спасибо инструктору Михаилу Новикову, замечательный инструктор, спокойный, всё понятно объяснял и показывал. Кто хочет научиться, тот научится в любой автошколе.

K kerija56 23.02.2014

Navigators pilnīgs blefs.Nepērciet kuponus, jo samaksājot par kuponu 3, 90 eiro, jums būs jāsamaksā daudz vairāk, nekā vienkārši samaksājot jebkurā citā autoskolā pilnu summu.Un nekur nav jāliek atsevišķi braukšanas eksāmens joslā, kas maksā 35 eiro, to jūs kārtosiet vismaz trīs reizes un visu laiku maksāsiet.Un tad vēl atsevišķi braukšanas eksāmens figūīras-25 eiro, kur arī neceriet uz piemo reizi.Navigators nestrādā uz cilvēku, bet gan uz naudas izsūkšanu.

O olga8883 05.09.2014

i ja k sozalenija popala v takuju ze situaciju, kogda zapisivalasj v na4ale avgusta v navigator, to sekretarj mne skazala, 4to ewe nado budet zaplatitj za med komissiju-30eur, pervuju medicinskuju pomowj-43eur i pomoemu vsjo, nu ja i zapisalasj, kogda priwla na 1 zanjatie u menja glaza vilezli na lob, kogda prepodavatelj stal pere4esljatj kogda i skoljko nado platitj, v obwej sloznosti polu4ilosj 150eur ne za 4to, za to, 4to v drugix avtowkolax uze vxodit v startovuju cenu(za kazdij ekzamen v avtowkole nado po 15eur platitj, u nix ewe i ekzamen po vozdeniju estj, za to, 4to oni tvoi dokumenti otdadut v CSDD, vikladivaj 25eur, za kakoe to vozdenije po gorodu 25eur i td.).ja kone4no ne zadnaja, no i 150eur ne sobirajusj otdavatj ne za 4to, poetomu pojdu ka ja v GROSS:)

O Ok_A_01 31.03.2015

Автошкола НАВИГАТОР (VNK-1) в Кенгарагсе - врагу не пожелаю там тратить зря свои денежные средства, ибо школа с большой буквы Г.

Истории учителя о извечных российских дорогах и подвохах в правилах дорожного движения порядком надоедали. Если бы не интернет - с теорией был бы завал.

Инструктор - вечно не доволен жизнью и работой. Для него ученики - сброт баранов, которые по его мнению минимум чем пол годана права не сдадут. Хотя если ходить на неделе по раза 2-3, то глядишь случиться раньше. Его обьяснения не отвечали правилам дорожного движения и приходилось прибегать к доп. инструкциям чтобы доказать себе свою правоту. Короче я его послала, после очередного завала с его стороны на дороге и на 8 вождении пошла к другому инструктору с Фортуны. И что Вы думаете? Я через неделю была уже с правами. После откатанных с новым инструктором 3 вождений, я таки сдала экзамен с первого раза. А тот мне затирал что мне ещё звиздец как рано идти на экзамен...Вождений этак 15 ещё надо...
Ну как к ним относиться.
Короче, поставьте крест на автошколе НАВИГАТОР, ибо далеко Вы с ним не укатите.