Nav zināms, sameklēs caur ss. sludinājumi - Krāpšanās

Solīja uzbūvēt skursteni jau 16. Jūnijā šodien 10. Septembrī darbi nav pabeigti. Ir telefons 26233165 - Raivis un vienas mašīnas nr. Jg-9095, kura atveda dažus ķieģeļus. Papildinu 16. Jūnija nojauca skursteni un viss būs, šodien 12. Septembris, ārā auksts varētu kurin āt, bet skursteņa ta nav, nepārtraukti Sola būs, būs.. Šodien 12. Septembrī sazvanīju citu un tad Raivītis teicās naudu atdot, jo 2000 eur saņēmuši it kā par darbu. Es godīgi iekurinātu krāsni, bet nevaru, skursteņa tad nav, bet sitam jaunam cilvēkam vienalga galvenais nauda ķešā. Sāku likt soc. tīklos, esot gatavs atdot kaut ko, bet vai tas nebūs tā kā ar mūrēšanu, rīt būs, sēžu mājās, gaidu un neviens neatbrauc. Vai tiešām viņš domā atsūtot ziņu būs mūrnieks, a Ķiģeļu tā nav. Nu ne mūrnieks, ne ķieģeli, bnet malacis, apkāst īpaši penšus ir varens.

Papildināts dzintra Dzintra 12.09.2022

Vēl ivakr solīja, sestdien viss notiksies 10, septembrī, šodien 12. septembris.

T Taisnīgs Sods 12.09.2022

Policijā iesniegumu vajag