nav svarīgi - Kafejnīca

Skatos, ka, spriežot pēc klientu sūdzībām, pēdējos divos gados nekas daudz attiecībā uz Kuldīgas ēstuvi jeb kafejnīcu "Stenders" nekas nav mainījies! Bijām tur vakar, ieturēt "svinīgas vakariņas"! Velti teikt, ka pat ikdienas vakariņām (pat ja tev daudz laika), šī iestāde ir nožēlojama!
Visapkārt lido lapsenes nemitīgi - acīmredzot īpašnieki nedomā par lapseņu aizbaidīšanu! Ēdienu gaidījām stundu! Parastus kartupeļus un karbonādi gaidījām STUNDU! Pie tam netika iepriekš brīdināts, ka būs tik ilgi! Pie blakus galdiņa ārzemnieks sūdzējās, arī vietējie latvieši sūdzējās gan par lapsenēm, gan gaidīšanas laiku! Ēdiens ir ēdnīcas, nevis restorāna kvalitātes - ēst var, bet nevajag par to prasīt TĀDU CENU! Ēdiena kvalitāte pieprasa, lai cena būtu vismaz divreiz zemāka! Tātad, no 10 ballēm šij iestādei lieku maksimums 3!
Manuprāt, pie Stendera problēmām ir vainīgi īpašnieki! Tātad, manu iespaidu uzskaitījums par kafejnīcu "Stenders", kas atrodas Liepājas ielā 3, Kuldīgā:
1) diezgan ilgi jāgaida, līdz pasūtījuma pieņemšanai, pēc tam netiek brīdināts, ka būs ilgi jāgaida un ēdienu varat gaidīt pat stundām! Pacietība jau sen ir galā, kad esi sagaidījis ēdienu!
2) ēdiena kvalitāte neatbilst cenām! Cenas ir kā lauku restorānos, ēdiena kvalitāte kā darba ēdnīcās!
3) visapkārt lido lapsenes, acīmredzami īpašnieki ar to necīnās!
4) lēna un slikta apkalpošana, rēķinu jāiet maksāt pašam, jo sagaidīt, kad to tev pienesīs, ir bezcerīgi!
5) ja esat Kuldīgā un vēlaties paēst, es personīgi ieteiktu pameklēt citu ēstuvi!

V