nav sūdzība - ierosinājums

Tiek paaugstinātas cenas, transports tiek aplikts ar lieliem nodoklļiem, nekustamais īpašums tiek aplikts ar lieliem nodokļīem, degviela tāpat viss tiek darīs lai pasliktinātu iedzīvotāja finansiālo stāvokli-reālāk sakot, lai pataisītu cilvēkus par bomžiem.Vispār te varētu rakstīt un rakstīt.
ātrākais veids, kā izziet no krīzes ir
Lielos eiropas aizņēmumus ieguldīt jaunu fabriku būvniecībai
Aizdot naudu uz ļoti maziem procentiem privātsektoram
neaplikt ar nodokli gāZI un citu degvielu, kas tiek izmantota ražošanai
spiest pazemināt elektrības cenu
dot uzturēšanās atļauju ikvienam, kas ir gatavs dibināt uzņēmumu
vai, kā citādi ieguldīt naudu latvijas ekonomikā
ļaut krievijai būvēt naftas terminālu
noņemt visus papīru šķēršļus tiem, kas vēlas ieguldī savu darbu latvijas attīstībai
Tā vien gribētos uzticēt latvijas attīstību, kādai firmai, kura strādātu ekonomikas attīstības profesionāļi
šitā muļļāšanās jau apnikusi.
nevajdzētu arī aizmirst par iedzīvotājiem, kuriem šodrīd nav darba un nav no, kā iztikt un būtu izmaksāt pabalstu 20ls nedēļā produktu iegādei no lielā eiropas aizdevuma
nevis cūkot naudu tādās lietās, kā staro Rīga un citādi.
Es pat būtu gatavs kļūt par padomdevēju nesaņemot par to samaksu, lai ieguldītu visus spēkus, lai uzlabotu ekonomisko situāciju.

J

A apnika 23.11.2010

Tava nauda tak kaut kā jāatņem...

D Dīdī 24.11.2010

Par pabalstiem pilnīgi piekrītu.

V Vineta 25.11.2010

pilniigi piekriitu. maak tik no mums pleest naudu ne paliidzeet! valdiiba tik seez tie kam nav slinkums kasiit veederu un urbinaat degunu. citiem nepaliidzees tik naudu sev rausiis un algas palielinaas. paareejie latvijas iedziivotaaji jau tik straada lai viniem alga sanaaktu.
nost valdiibu un kaut vai tiesaam kaads cits valdiibas vietaa buutu. kam ir praats un sajeega ko dariit latvijas labaa.