www.sudzibas.lv Nauris Vēveris Nemaksā algu saviem strādniekiem

Nauris Vēveris - Nemaksā algu saviem strādniekiem

Diemžēl naura vēveva vadībā strādā cilvēki visumā respektablā būvniecības uznēmuma yit. Celtniecības darbos Iesaistītie apakšnieki algu nesaņem, "gold master"vai kā sauc to naura vēvera firmiņu - ir tikai un vienīgi - krāpniecība un latvijas strādnieku paverdzināšana ar 12 h darba dienu bez algas! Uznabieties no šīs personas un viņa darījumiem remontu un būvniecības sakarā!!

Z z0rr0 07.06.2015

Cilvēk, kas raksta šo sūdzību!!! Cik klašu izglītība tev ir??? Iemācies gramatiski pareizi rakstīt!

Lūdzu pierādi sava kopmentāra pareizību...atbildi par saviem vārdiem. Pretējā gadījumā tev nāksies stāties LR tiesas priekšā,
par nepatiesas informācijas sniegšanu, kas uzņēmumam nes atbilstoši materiālus zaudējumus, kā arī par morālā kaitējuma
nešanu, kas īpaši grauj profesionālas darba attiecības būvniecības tirgū.

Man ir neapgāžami pierādījumi tam, ka tevis domātie cilvēki, kas sevi sauc par meistariem, nekad nav strādājuši 12 st. darbadienu,
kā arī tas, ka ļaudis tika saņēmuši avansus.

Gaidu publisku atvainošanos, vai arī tiksimies LR tiesā!!!

Nauris.

P par taisnību! 08.06.2015

Publiski atvainojos par citu informēšanu par Jūsu darbībām!

N normis23 15.06.2015

Ko tu Nauri tur dirs, Bikernieku ielaa cik esi uzmetis?

N normis23 15.06.2015

Sudzi mani tiesaa, redzeesim kas uzvarees!!!

Dalbajobs!

J JanisReinis 10.11.2015

Biju pie Naura nostradajis sesus menesus un pa to laiku jau no cetriem cilvekiem biju dzirdejis, ka viniem netika izmaksata alga.Naurim biju vaicajis, vai ta tiesam ir, uz ko vins bija atbildejis, ka tie cilveki bija slikti veikusi savu darbu.Labi, noticeju! (Tie bija tikai tie cetri cilveki, par kuriem es toreiz biju zinajis...)
Pagaja laicins.Nauris piedavaja uzsakt darbu objekta RTU, likt armstronga griestus.Es piekritu un sarunaju nakt ar mani vel divus cilvekus.Uzsakam darbu.Menesa laika mums tika izmaksati avansi (protams smiekligas summas).Nauris solija izmaksat visu summu objektu nododot, bet tas tika palicies tikai solijumos.Naudu protams nesagaidijam, 2 5oo eiro joprojam karaj gaisa. Bija loti daudz melu pa so laiku...vaina tika grusta virsu visiem pec kartas, kamer netika noskaidrots, ka naudu, kura bija paredzeta musu algam tika ieguldita Naura dzivokli(kuru vinam grasijas atnemt banka un vina tiesas izdevumu segsanai, par avarijas izraisisanu).
Sakot par Bikerniekiem, to situaciju ari zinu, ta ir patiesa.Biju stradajis ari taja objekta neilgu britinu.
Nauris ir cilveks, kurs loti smuki mak pierunat pilnas ausis, ka pat zel vina paliek.Tada zina reti sastopams cilveks!Sirdsapzinas parmetumi vinam ari ir svesi.
Nauri, tu jutie ists virietis, zinot to, ka tavu gimeni apgadaja svesi viriesi???

J JanisReinis 10.11.2015