Naudina.lv/ spelite.lv - Krāpnieki

Nepiereģistrējieties šajā portālā - viņi ir krāpnieki - nemaksā Jūsu nopelnīto naudu un neliekas ne zinis, ja mēģiniet sazināties. Iesaku arī meitenēm tur neiet strādāt - nostrādāsi vienu mēnesi - un neko Jums nesamaksās. Protams viss notiek neoficiāli.
Tas pats attiecas uz portāliem spelite.lv - visas labākās balvas kas ir saliktas mājas lapā nav iespējams vinnēt, jo mājas lapas īpašnieks savāc tās sev.

S sssssss 22.06.2009

piekrītu, vina kraapnieku banda

P pufa 22.06.2009

es visas naudiņas un spēlītes un citas dēlītes iemetu uzreiz spamā. tagad nepied--š manu boxu.

M Martins 12.08.2009

...Naudaina.lv - labaakais ptc projekt Latvijaa...!!! Kapeec? - Lieliska iespeeja nopelniit papilddnaudu, sajaa gruutajaaa laikaa. Kaa es to zinu? - esmu tajaa registreejies un saneemis triis izmaksas - pirmaa bija minimaalaa (8 ls), lai paarbautiitu vai nekraapjas, tad veel divas pa 30 Ls. Un patreiz kontaa ir 20Ls

Seit viss ir godiigi un turpinaasu vinjus atbalsiit. Esmu izveidojis savu majaslapinju, lai aicinaatu registreeties shajaas programmaaas - http://ienac.weebly.com/
Ja tie man nemaksaatu, tad es nestraadaatu pie taa lai pieaicinaatu vairaak lietotaaju zem sevis.

Pievienojies arii TU...

Mans niks naudina.lv un spelite.lv ir - proscan

S spelites_lietotajs 31.08.2009

Krāpniecība redzama patreiz pirms balvu sadales. Pirmajās vietās (droši arī pārējās balvu saņemošajās vietās) uzrodas lietotāji ar milzīgu punktu daudzumu, kuri top1000 tabulā nav bijuši.

:) kārtējais LOHATRONS

B bedigais 31.08.2009

Jā, tagad es piekrītu par spelite.lv krapniecību, kas ir redzams pirms balvu sadales, bēdīgi...

Pagaidām naudina.lv vēl nav ķērušies pie krāpniecības, jo nauda ir izmaskāta, bet vadība tā pati, kas spelite.lv, tā kā to pašu varetu arī sagaidīt...

K klients 31.08.2009

ja, ta ir,
vinne vienmer tie pasi mc matones utt
kad pagaiso reiz biju topa attiecigaja vieta pret balvu, pedejas minutes mani apsteidza, cilveks kurs pirms minutes pat nebija top1000, man saglabati topi ir

E es 31.08.2009

saprotiet - besī tie naivie cilvēciņi, kas ir ar jums - ir daudzas lapas, izsoles utt kur viss ir godīgi, bet neviens uz turieni neiet, bet visi metās kā aitu bars uz tiem krāpniekiem - vaitad nesaprot, ja vienu piekāsa, tad tevi arī noteikti piekrāps

M martins 02.09.2009

Naudina.lv ir tiešām viena krāpnieku banda, cilvēki naudu gaida 2-3 mēnešus, bet šie tik sola un ņirgājas, neiesaku tur jebkad registrēties un darboties! Tā sliktākā tāda veida lapa.

L lb 06.09.2009

Mani izbrīna tas, kāda visatļautība un ņirgāšanās valda naudina.lv, neļausim sevi šmaukt, ielogojoties un darbojoties naudina.lv! Ja ir kāda pozitīva atsauksme, tad tas ir no viņiem pašiem! Novēlu ātrāk aizslēgt šo lapeli...

L Liene 01.10.2009

Iegādājies 1000 punktus par 0, 15 LVL caur bankas maksājumu.
Iegādājies 5000 punktus par 0, 40 LVL caur bankas maksājumu.
Iegādājies 10000 punktus par 0, 71 LVL caur bankas maksājumu.
Iegādājies 30000 punktus par 1, 70 LVL caur bankas maksājumu.
Iegādājies 100000 punktus par 5, 00 LVL caur bankas maksājumu.
Iegādājies 200000 punktus par 9, 00 LVL caur bankas maksājumu.

Seit var redzet ka punktus pirkt!

G Girts 20.10.2009

Liene, bet reāli ar visu pirkšanu nevar sekundes laikā tik daudz punktu iegūt! Tur reāi kamēr aiziet maksājums, kamēr viņi kaut ko pievieno paiet vismaz nedēļa - saku no savas pieredzes ar viņiem.

J jezups 19.11.2009

jaa krapnieki, durakam skaidrs

V Vika 19.11.2009

Man naudina jau bija sapelnita, lai varetu parskaitit, bet portals noblokejas, visu laiku paradas uzraksts tikai registretiem lietotajiem.Kaut niku un paroli ievadu pareizi.Labak meklejiet arzemju portalus...

S sandijs 20.11.2009

Laba iespeja ka nopelnit 200ls katrs 100 kas pieregistrejas dabu 20ls katrs 1000 200ls
japieregistrejaties saja majas lapa. Tev ir jaieraksta sis http://www.naudina.lv/?ref=xxxkristapsxxx kur parasti raksta majas adreses tas aiznem tikai 2 min Labu veismi

L lopata28 22.11.2009

Iespēja saņemt no 0, 08 Ls diena (un tas ir tikai ja Jūs viens pats/pati, bet ja uzaicināsiet radus, draugus vai paziņas par viņu apskatīto reklāmu saņemsiet ari 0, 08Ls par katru cilvēku) par reklāmas apskatīšanu http://10bux.net/?r=lopata28
Ir 17 reklāmas un to skaits aug. Pats pelnu pietiekoši. Ja ir vēlme, ir programmiņa, kura padara reklāmas apskatīšanu daudz vienkāršāku (nekas nav jāinstalē, vienkārši palaid, pagaidi kamēr tā apskata reklāmas, tajā laika Jūsu darbība netiek traucēta, un vis 8 santīmi kabata). Rakstiet uz e-mailu.
Если что могу объяснить и на русском языке. Пишите на электронную почту.

P pipars 24.11.2009

Jā naudina.lv tiešām ir krāpnieki. Velti netērējiet savu laiku. Vismaz mani lai nebūtu jāizmaksā nauda vispirms nobloķēja forumā, jo taisnība acīs kož. Un pēc tam esot pārkāpusi kaut kādus tur noteikumus, lai gan nezinu kādus jo paskaidrojumi nav nekādi, tātad secinājums lai nav jāizmaksā nauda. Tā ka netērejiet savu laiku un naudu visādu tur referāļu pirkšanai un premium kontiem cerībā ka kaut ko atpelnīsit, dabūsit vienīgi figu.

J julija 12.01.2010

зарабатывай в интернете.. реально работает веплаты 100% заходи регистрируйся и начинай колотить бабло )http://www.kolotibablo.com/?ref=755457

оплачиваемые письма, Серфинг(Ручной серфинг, Автосерфинг)Задания, хорошо платит, Минимальная сумма для снятия: 0.15$ вот ссылка- http://cashtaller.ru/?rid=29251.

просмотр рекламы(реклама появляется в течении дня постоянно), задания, платные письма, а также биржа рефералов, Клик: 0.02, Мин. к выплате всего лишь 0, 01 что очень выгодно, ссылка- http://advertiseservice.ru/?r=julija8932.

Задания, Серфинг(Ручной серфинг, Автосерфинг)клики, минимум к выплате 0.1 USD ссылка-http://wmpublic.com/about_user.html?n=julija8932

Ручной серфинг, Автосерфинг клики оплата с $1 ссылка-http://www.wmraskrutim.ru/?ref=12109

I Ieva 11.03.2010

Nezinu, es īpaši neuzticos šādiem portāliem, bet pārbaudīt, ja man tas neko nemaksā var...
Sapelnīju pirmo izmaksu (6 mēn. laikā) - to man izmaksāja.
Tagad decembra sākumā pieprasīju otro izmaksu, bet... janvārī parādījās kaut kāda mistiska banka, kurā nekad nav naudas vai nekad nevar pieprasīt izmaksu...
Un šobrīd portāla mājas lapu man vispār never vaļā - tā ir pazudusi... (arī spelite.lv un naudina.eu)
Lieki teikt, ka otro izmaksu tā ar nedabūju.

Nu vismaz savu naudu netiku ieguldījusi :)
Bet šie savu izkrāpa, kam varēja, un pazuda.

K kaamis 27.05.2010

Reku ir viņi, šeit arī labāk šos krāpnieku pakalpojumus neizmantot, vispār jau vajadzētu valsts ieņēmumu dienestam paziņot..

Reku būs īpašnieks tam naudina.lv, gadijumaa ja kads velas sadot viniem pa mizu: