www.sudzibas.lv Natella Jurāne Peļņa par katru cenu - bez morāles

Natella Jurāne - Peļņa par katru cenu - bez morāles

Vairākas reizes padomājiet pirms izlemsiet pirkt kaķi no Natellas Jurānes!

Pirkām britu īsspalvaino kaķēnu, vēlējāmies kaķeni, bet pēc iegādes radās aizdomas, ka esam meitenes vietā iegādājušies runci, mūsu aizdomas vēlāk arī apstiprinājās, kaut gan saimniece deva 100%, ka izvēlētais kaķēns ir meitene. Tas mums pilnībā nederēja un tādēļ sazinoties ar “kaķu tanti” vēlējāmies atgriezt naudu atpakaļ. Nu un tad arī viss sākās – pirmkārt saimniece žēlojās, ka naudiņas nav, jo esot iztērējusi visu kaķu pārtikas iegādē (pēc rupjiem aprēķiniem 4 kaķēni ap vienu tūkstoti eur) . Pēc dienas saņēmām zvanu ar pretenzijām par to, ka esam nepareizi barojuši un kaķis ir izkāmējis. Tas vel pie tā, ka pirkām specializēto britiem domāto pārtiku un īpašo kaķēnu pienu! Kā arguments “kaķu tante” izteicās, ka tas kožot viņai pirkstos. Interesants arguments un tādēļ pajautājām, vai gadījumā viņa negrasoties meklēt ieganstus, lai samazinātu atgriežamās naudas summu. Vel pēc dienas “kaķu tante” pavēstīja, ka kaķēnu nevarot pārdot jo tas esot gauži slims ar bojātu ķepu. Nu un pēdējā ziņa bija, ka kaķi nevar pārdot un vetārsta kā arī ārstēšanas izdevumus viņa atvilkšot no atgriežamās summas. Izlēmām, kamēr kaķu aprūpe vel nav pārsniegusi tā vērtību kā arī tas vel nav “nomušīts”, atgūt to atpakaļ. Protams natella tam piekrita un kā īpašu “laipnību”, un visu problēmu atrisinājumu teicās nepiedzīt ārstēšanas izdevumus. Lieki piebilst, ka ierodoties pēc kaķa tam nebija ne vainas, saimniecei nebija vetārsta izraksta un kaķa lielisko veselību apliecināja tajā paša dienā saņemtais mūsu vetārsta slēdziens no llu veterināras klīnikas.
Protams šī aprakstīta situācija ir klasika par naudas rausējiem ar īpašu rūdījumu, bet iekšēji saglabājās tāda šķērma vilšanas izjūta - un tādēļ nekādā gadījumā neiesaistieties nekādos darījumos ar nattellu jurāni dz. Hipokrātu ielā, rīgā.
Nav izslēgts, ka pat brīnišķīgā īsspalvainā brita kaķēna vietā esam iegādājušies pavisam ko citu, laiks rādīs!

K

M Mamita 13.10.2018

Iegādājoties šķirnes kaķēnu vismaz vienam vecākam jābūt uz vietas redzamam...normāls audzētājs uzrāda kluba dokumentus,kaķēna un tā vecāku dokumentus,pārošanas aktu un vetārsta izziņu vai potēšanas pasi.Tikai tad var būt runa,ka kaķēns nebūs ne slims,ne jauktenis un jaunais saimnieks būs apmierināts ar nākamo mīluli. Tie,kas vēlas tikt pie šķirnes kaķēna par lētu naudu,iekrīt uz kaktu tirgoņu stāstiem u piedzīvo vilšanos.