AtrisinātaNatalija MATVEJENKO, Ilona MATVEJENKO,Aivars Krumins - Naudas izkrapsanu so lot kreditu

Labdien, velos iesniegt sudzibu par Sim personally Natalija MATVEJENKO, Ilona MATVEJENKO un Aivars Krumins! Mekleju aizdevumu, uzrakstiju zip.lv sludinajumu. Pec laika uz raksta man kada Aigars Krumins. Rakstijat ka var aizdot naudu. Velak prasija dazadas maksat. Bet ka naudu nav parskaitijis ta nav! Ludzu mile cilveki, Kas tici apmanits ar Sim personam?

Papildināts Sandis Balodis 09.11.2018

Vis tika atrisinats. Naudu sanemu atvainojos sim personam

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sandis Balodis 09.11.2018

Vis tika atrisinats, sanemu savu naudu atpakal. Paldies.

S Sandis Balodis 22.10.2018

Ludzu atsaucatis tie kuri ari tika apmaniti? VAI kautviens cilveks ir sanemis aizdevumu no Sim personam?

S Sandris Rumjancevs 01.11.2018

Es ari un vel ir zinami

L Laurinna83 14.02.2019

Es arī esmu uz šiem uzķerusies

S Sandis Balodis 01.11.2018

Tad jau nevienu centu no sis krapnieces Neviens nav sanemis?

S Sandis Balodis 01.11.2018

Cik daudz cilveks jau uzrakstija iesniegumu?

M medallion 17.11.2018

Loan and Project funding program. We offer flexible loans and funding for various projects by passing the usual rigorous procedures.This Funding program allows a client to enjoy low interest payback for as low as 3 – 4% per annum for a period of 2-30 years. We can approve a loan/funding for up to USD 500,000,000.00 or more depending on the nature of business. We are currently funding for:
* Starting up a Franchise
* Business Acquisition
* Business Expansion
* Commercial Real Estate purchase
* Contract Execution
* Personal loan
We are open to having a good business relationship with you. If you think you have a solid background and idea of making good profit in any venture, please do not hesitate to contact us for possible business co-operation: [slēpt]@financier.com