www.sudzibas.lv Narvassen Narvasen un etaloni

Narvassen - Narvasen un etaloni

Pagaidām vēl nevaru saprast vai to īsti var nosaukt par sūdzību, bet kaut ka jocīgi man sāk likties... Vai nevienam citam nav tā gadījies??
Narvasenā uzpildīju e-talonu ar 5 braucieniem, bet kad iekāpu transportā un registrēju, tur redzams, ka atlicis viens brauciens... Lai gan tikai pirms 5 minutem to uzpildīju, biju pie pilna saprāta un nevienā citā transportā pirms tam nekāpu...
Vai tas vispār ir teorētiski, ka šādi var krāpties - naudu paņem, bet neuzpilda talonu?? Un vispār ir debīli - arī pierādīt neko nevar. Ja veikalā nopērku kādu lietu, kas izrādās mēsls, un ir čeks, tad nesu atpakalļ Bet te - kuram tad varu pieradīt, ka pati jau neesmu nobraukusi visus talonā esošos braucienus???

R

S Solvita 24.09.2010

Rigas satiksme it kaa varot redzet cik braucienu bija saakumaa...

O Oksana 25.09.2010

Var gadīties, ka tev jau bija e-talonā (ja tev ir zilais e-talons) iepriekš neizmantoti braucieni. Piemēram, man arī gadījas tā, ka es papildīnāju e-talonu 20 braucieniem, bet iekāpjot transportā un reģistrējot braucienu man uzrakstīja, ka palika tikai viens brauciens. Izrādījas, ka e-talonā bija palikuši 2 braucieni un tie skaitas atsevišķi no tiem 20 braucieniem ar kuriem es papildīnāju e-talonu. Izmantojot tos 2 braucienus man sākas atskaite no 20 braucieniem.

C Ciepa 26.09.2010

Man tā bijis ir vairākas reizes.

P pepija 26.09.2010

Ma liekas, ka ta nevajadzētu būt. Diezin vai Narvasen var izdot čeku, ja tur pardevējs nebūtu papildinājis etalonu, bet tikai savācis naudu. Ja nedod čeku, tad gan cita lieta...
Man liekas, ka es arī no kāda dzirdēju, ka kamēr nav iztērēti iepriekšējā papildināšanas reizē uz talona esošie braucieni, tikko nopirktos un papildinātos nemaz nevar redzēt. Tas gan kaut ka stulbi, jo mulsina cilvēku:" Kā? Tikko nopirku 10 braucienus, bet tablo rāda, ka atlikuši tikai 2 braucieni????"

G [email protected] 26.09.2010

teiksu godigi es pats stradaju pa pardeveju un papildinaju tos talonus, un tiesam ir bijis ta ka es uzpiezu visus 5 braucienus bet ieladejas tik 2 as un naudu kases apparats pieprasa par 5 braucieniem. viniem rigas satiksmes sistemegljuko, un pie ta visa pluss ari kontrolieri ka mezoni.

G garāmeitene 26.09.2010

Sveika! (flower)
Tiek dibinats gara auguma sieviesu klubins, ludzu pievienojies jaunai, dinamiskais domu biedru grupai.

Ir arī vakanta šīs domu biedru grupas administrātores vieta. (flower) (flower) (flower)
Lūdzu, pievienojies te:

Lūdzu, pievienojies un aicini droši pievienoties citus pievienoties šai jaunajai grupiņai!

(heart) (heart) (heart) (heart) (heart) (heart) (heart) (heart) (heart) (heart) (heart) (heart) (heart) (heart) (heart) (heart) (heart) (heart) (heart) (heart) (heart) (heart) (heart) (heart) (heart) (heart) (heart) (heart) (heart) (heart) (heart) (heart) (heart) (heart)

K kristine 10.01.2011

man taa notiek visu laiku narvesenaa alfaa.tapec vienmer nemu cheku.

Z zinaida 10.01.2011

A kak vi dokazete, 4to ne proehali eti poezdki?