www.sudzibas.lv Narident nekvalificēta ārste

Narident - nekvalificēta ārste

Labdien, gribu pabrīdināt citus. Kad saku ārstēt zobus pie dakterei Narine nekas nesapēja, bet atnācu uz pārbaudē un daktere man pateica ka ir 5 slikti zobi...tad viņa sāka ārstēt lielo zobu. Ielika zāles un pēc nedēlas teica atnākt...tā pārgaja 2,5 mēneši!!!! katru nedelu es biju pie viņas un katru nedeļu viņa tikai mainija zāles...zobs stipri sapēja, viņa neko nedarīja...tehnika nemainījas...zāles katru nedelu un viss...pēc 2,5 mēnešiem es saprotu, ka neka labaka nebūs...viņa pat rentgenu nereizi nepiedavāja uzstaisīt...tā ka sakas jau stipri sapēt un jau vaigs palielināties..aizbraucu stomatoloģijas institūtā un tur man paskaidroja: ka pēc šis arstes(Narine) man ir iekaisījums...un 2 zobiem!!! un tagad lai izārstēt man vajag samaksāt 200Ls !!! talak sanaca, ka zobs jau nomiris no zāles un viņu ir jārauj arā...vēl interesantākais, ka stomatoloģijas institūtā man pateica, ka parejie zobi visi vēseli un ārstēt viņus nevajag...bet Narine teica, ka bez šita zoba vēl 4 ir slikti...kas zin, varbūt šitais arī varēja būt par veselu.......esmu šoka, ka ir tadi ārsti, kuri tikai naudu grib...un nežel savus klientus ( negrib glābt zobus, bet tikai nomirt un raut). Tā ir Jūsu izvēle pie kada stomatologa jāiet, bet es vairs pie viņas tochno neiešu...P.S čekus viņa man ta arī neiedeva...Dievs ar viņu

J

E ELLIO 16.08.2013

Jābūt ir galvā sistam, lai izvēlētos par ārstēšanās vietu kabinetu Centrāltirgū...

R Romija 21.08.2013

...bet es tā arī nesapratu...
Ja visi zobi bija veseli kāpēc bija jāiet kaut ko ārstēt? Kad tad viņi saslima????Pa ceļam uz tirgu?

J janka742 09.09.2013

Vienkārši sākumā aizgāju uz parasto parbaudi

T tusnis 11.11.2013

Pilnībā piekrītu rakstītajam-man arī līdzīga pieredze.Kur mana vaina?Biju naiva un cerēju, ka reklēma atbilst pakalpojumam.Patiesībā vajadzēja salabot 2.zobus, bet naudiņas bija maz, tāpēc iekritu uz vilinošu piedāvājumu-pieņemamu cenu.Rezultātā samaksāju laikam ne mazāk kā citur, bet plombe neturējās un līdz ar to problēmu vairāk.Ja godīgi rezultātu nojautu jau pēc pirmā apmeklējuma, bet tā, kā bija ieliktas zāles likās neloģiski skriet kur citur.tagad zinu, ka būtu pazaudējusi mazāk naudas, ja būtu mukusi pēc pirmā apmeklējuma.vienu brīdi bija sajūta, ka lieto kaut kādu hlora balinātāju tipa Ace nevis zāles, jo nekad neko tādu piedzīvojusi nebiju.Smirdēja pēc hlora un sajūtas bija baisas.Muļķe biju.

E ELLIO 12.11.2013

Vispār ar tā saukto hlora balinātāju, kas zobārstniecībā saucas nātrija hipohlorīds, skalo zobu kanālus:)
Šajā brīdī ir jānodrošina atsūkšana, lai minētais šķīdums nenonāk mutes dobumā.

S silbro 21.11.2013

Līdzīgu stāstu dzirdēju arī no it kā pārtikušās Šveices pilsoņa. Sastāsta, ka mute pilna cauru zobu, un tik urbj veselus zobus un pelna naudu. Centrāltirgus kā vieta uz kartes vēl neko neizsaka.

L Laura Urdzina 22.02.2014

PilnIgi nepiekrItu nevienam Dr Narine apvainojumiem!Ja pie vinas ir rindas un tas jau vien ko nozIme!Pati esmu arstejusi pie vinas zobinus, gan ravusi, gan arI rinda sedejusi!Dr Narine katram pacientam vina problemu izskaidro, sagremo un iebaz mute, ka putnenam!Vina cInas par katra zobina saglabasanu!

K Krong 08.03.2014

Piekritu - Narine ir slikts dateris, seit ir apraksts - http://www.sudzibas.lv/narident-c28159.html

A alda112 03.09.2015

beidziet dirst...daktere ir super!!!

D dusmīga rīdziniece 09.02.2020

Сколько лет прошло, а "доктор" все такая же. Хорошо, что я легко отделалась - потеряла всего 9 дней(пока ждала приема по записи), 45 минут в очереди и настроение на день. Когда поняла, что меня пытаются развести, просто ушла.

S SpasiboStomatologu 28.08.2020

Ох,скоро узнаете и мой рассказ насчёт это «псевдопсихолога» Нарине))) в самом начале я тоже считала её прекрасным стоматологом,пока не столкнулась с одной ситуацией. И вот пришёл момент,когда один из моих родственников работающий инспектором здравоохранении не заинтересовался ею после моего рассказа,а также хочет направить налоговую полицию для проверки из-за этих чеков и так далее. Ибо есть уже жалобы в сторону этого врача.

S SpasiboStomatologu 28.08.2020

(Извиняюсь за ошибку)
*пока один из родственников не заинтересовался ею и её бизнесом)))