Ņamma T/C Liiba, Ķekava - Slikts serviss

Parasti ieejot ēstuvē ir kaut kāda ēdienkarte,bet Ķekavas Lībā Tev jāuzmin vai ir tas,ko gribi!,un vai vispar ir,un cik tas maksā.Kad sāku aplūkot ēdienkarti pie kases,tad kaut kāda apkalpojošā meita man pateica,ka tas esot tikai viņas zināšanai un viss kas esot esot apskatāms vitrīnā.Kaut kas ar krītu bija uzskricelēts arī uz sienas tāfeles,bet tur bija tikai otrie ēdieni,manā gadijumā MUMS gribējās zupu,proti "soļanku",(un iespējams arī ko vairāk), kura "princesei" bija tikai tabulā pie kases,bet kas uz mani kā klientu neattiecoties.Tad pasūtiju to kropli pāris mājas tālāk un ar baudu apēdām katrs pa kebabam blakus iestādijumā,lai gan tā gribējās "soļanku",bet to uzēdām pēc pusstundas ceļojuma krogā,kur bija normāla ēdienkarte,gan ar cenām,gan ar porcijas izmēriem :)
Labākais jau ir tas,ka ieejot T.C. "Lība" Ņammas" piedāvājumā ir TIKAI sulas,bet ne vārda par normālu ēdienu.Tāpēc,kamēr neredzēšu tur normālu,saprotamu ēdienkarti un adekvātu personālu-savu kāju tur nesperšu.Labāk ieiešu "ELVI" un paņemšu svaigi ceptas maizītes,nekā pusstundu pratināšu,kādu,kas beidzot paskaidros man kur,ko un par cik tur var dabūt.

E

T Themis 18.05.2018

Cenas tanī sūda ēstuvē neuzrāda, jo tās ir ļoti augstas un ne tuvu neatbilst ēdiena kvalitātei. Labi vien ka biji attapīgs un paēdi citur ;)

K Krista Bane 20.03.2019

Estuve var nomali paest (un ja nezin kur var dabut est tad pieiet pie kasieres nevis kroples ka lasiju komentaros)