www.sudzibas.lv Namdaris Ļoti pavirš, būvnieks

Namdaris - Ļoti pavirš, būvnieks

Jumtinieks Anatolojs, runā latviski, bet pēc nacionalitātes krievs, vecs vīrs 75 gadi strādā ar jauniešiem. Lika jumta konstrukcijas šā gada jūlijā, pieteicās no ss.lv ka speciālists ar 40 gadu stāžu, pārmerot darba augļus, visur bija rupjas kļūdas. Spāres saliktas trapecē uz augšējas mūrlatas 70 cm uz apakšēja jau 85 cm, koka savienojum vietas, kļūdaini piegrieztas, kaut kur sabāzis ruberoīd, griezis, kļūdainās vietas maskēja aizsitot ciet ar gabaliem. Materiāls sabojāts, neviens būvnieks protams to labot negrib. Cena kungam ari bija auksta, bet viss darba izpildījums ārprāts. Viņa mobilais ir 29256932
brauc ar 10 gadu vecu mitsubishi pajero melnā krāsā, vai ari ar volvo s 60.

F

V vitols 19.08.2019

Vajadzēja darba izpildes laikā, kontrolēt kvalitāti.

F fandzero 20.08.2019

Vins saka lai nemaisoties , viss bus super . Un kad nav uz vietas pārmēri, apskaties stirpinājumus , asaras acīs!

really? 20.08.2019

Tu nopietni, vaards Anatolijs un nav pec nacionalitates latvietis, bet krievs, cik sokejosi un pieminesanas veerti!