www.sudzibas.lv Naktssvece SIA /Mārtiņš Zvirbulis Krāpšana, nelicenzēta uzņēmējdarbība

Naktssvece SIA /Mārtiņš Zvirbulis - Krāpšana, nelicenzēta uzņēmējdarbība

Rīgas valsts 1.ģimnāzijas mājaslapā augusta beigās tika ievietota informācija par pieteikšanos sagatavošanās kursiem iestājeksāmeniem ģimnāzijās. Ļoti daudzi cilvēki, uzskatot, ka šos kursus rīko 1.ģimnāzija, pieteicās šiem kursiem un samaksāja ''SIA Naktssvece'' samaksu par kursiem.
Tālāk uzradās skolotājs Mārtiņš un bērniem izsūtija dažādus mācību materiālus- iepazīstoties ar tiem tika secināts, ka tie neatbilst ne 6. ne 9. klases mācību vielai un radās aizdomas, ka ir notikusi krāpšanās, kas arī vēlāk apstiprinājās. Rīgas Valsts 1. ģimnāzijas direktors apstiprināja, ka ne SIA Naktssvece ne '' skolotājam Mārtiņam'' ( Mārtiņš Zvirbulis) nav nekāda sakara ar 1. ģimnāziju un 1. ģimnāzija nekad nav saskaņosjusi šādu reklāmu savā mājaslapā. Bez tam Mārtiņam Zvirbulim nav pedagoģiskās izglītības un tādējādi nav atļauts šādus kursus pasniegt.Šobrīd par M.Zvirbuļa un SIA Naktssveces darbībām ir iesniegti vairāki iesniegumi policijā un ir uzsākta resoriskā pārbaude par krāpšanu un nodarbošanos ar uzņēmējdarbību bez atbilstošas atļaujas(licences). Esiet uzmanīgu un neuzķeraties uz šo darboņu aktivitātēm un ja esat cietuši varat griezties qar iesniegumu Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes
Rīgas Kurzemes iecirknī Daugavgrīvas iela 34a.

Mārtiņš

M

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes