www.sudzibas.lv Naktsmītn Spicīte, Saulstari, Cirpstene, Varves pag., Ventspils, LV-3623, Latvija Sliktas kvalitātes mītne, antisanitāri apstākļi par nesamērīgi augstu cenu un nelaipni saimnieki

Naktsmītn Spicīte, Saulstari, Cirpstene, Varves pag., Ventspils, LV-3623, Latvija - Sliktas kvalitātes mītne, antisanitāri apstākļi par nesamērīgi augstu cenu un nelaipni saimnieki

Nummuriņa Cena neatbilda kvalitātei, 108 euro (kas vēl bija ar atlaidi) - salūzušas vannas istabās durvis - , netiek iekšā vannas istabā, jau no atbraukšanas brīža. Mums tika pārmests, ka esam paši salauzuši, kaut gan pat nebūdami lieli “izmeklētāji”, bija redzams, ka problēma ir sena, jo durvju stendere ir atlauzta vairākas reizes un jauna slēdzene tā ari nav ielikta. Ienesot ēdienu, numuriņā parādījās vaboļu vai prisaku veidīgie, kas lolalizējās zem ledusskapja, kā arī Skudras lielā daudzumā, pat noslēdzo šķivi, tās bija salīdušas visos saldumos. Norādot to saimniekiem, dabūju pārmetumu gūzmu, ka paši esam salauzuši durvis, ka tie taču ir lauki, ko mēs iedomājoties, bet Skudras un viss pārējais atbilst lauku komfortam? Neesmu izvēlīga, var pārnakšņot nakti jebkur, bet vai vieta bez kondicioniera (koka mājele ar apšaubāmu ugunsdrošības sistēmu) , deratizācijas problēmām, salauztām sanitārā mezgla durvīm, atbilst 108 euro vienas nakts cenai bez brokastīm? Visu vēl varētu vērst par labu, ja saimnieki mācētu radušos situāciju risināt: atzīt problēmas un atvainoties, par kompensāciju pat nav vērts jautāt. Izskatās, ka šeit trūkst izpratne par biznesu: par minimāliem ieguldījumiem prasīt maksimālo cenu, interneta reklāma maldināt pircēju, turklāt tik nelaipnu attieksmi vēl neesmu pieredzējusi!

D Dzeltenā 09.08.2022

Jūs vēl sveikā tikāt cauri. Par negatīvu atsauksmi booking vietnē, mūs saimnieks atrada pasākumā( jo bijām teikuši, kamdēļ esam atbraukuši uz Ventspili) nofotogrāfēja, nosauca par stulbo latvieti. Esmu šķipsnās balināta blondīne, izmazgājot matus, sanācu pilnīgi riži dzeltena, kāda tad tur ir ūdens kvalitāte. Esmu daudz vietās apmetušies, bet ar ko šādu saskāros pirmo reizi. Saimniece gan ļoti patīkama.