www.sudzibas.lv Naktsklubs Scandal Nelaipna attieksme - izraida no kluba

Naktsklubs Scandal - Nelaipna attieksme - izraida no kluba

Sestdienas vakarā nolēmām doties ievērtēt naktsklubu Scandal, jo atsauksmes par to bija dzirdētas dažādas.
Ierodoties klubā, uzreiz devāmies uz tādu kā pagrabstāvu, kur atradās garderobes un viena zāle.Pie garderobes bija neliela burzmiņa un zālē praktiski nebija cilvēku, tāpēc atpogājām kažociņus, bet pilnībā virsdrēbes nenovilkām, jo nebijām īsti pārliecinātas vai palikt klubiņā, kurā bija tīri pamaz tautas.
Kāpām atkal uz augšstāvu un gribējām paskatīties no malas, kas notiek citās zālēs. Taču pie draudzenēm pienāca klubā strādājošā meitene un pateica, lai ejam noģērbties un tad var iet iekšā. Ok, līdz šim momentam viss ir normāli. Taču pēc tam, kad draudzenes uz viņas teikto atbildēja, ka zālē vēl neies, bet tikai mirkli grib paskatīties, lai izlemtu vai palikt klubā, šī darbiniece pateica, ka tā nedrīkst un palūdza apsargu meitenes izraidīt no kluba. Līdz ar to, arī man nekas cits neatlika, kā doties draudzenēm līdzi, ar pārliecību, ka šajā klubā darbinieces tomēr vēl nemāk īsti komunicēt un izrādīt laipnību gluži saprotamās situācijās.
Ok, es saprotu, ir prasības, ka ir jānovelk virsdrēbes un tāpēc neviena pat necentās virsdrēbēs planēt pa zāles vidu. Vienkārši bija parasts cilvēcisks lūgums burtiski 2 metrus no galvenās ieejas pastāvēt malā kādu minūti un paskatīties, lai novērtētu klubā notiekošo.

Labi, pieļautu arī to, ka darbiniece ir nelokāma un kategoriski iebilst arī pret paskatīšanos no attāluma. Bet, tā iemesla dēļ izraidīt vispār no kluba cilvēkus ir neprofesionāli un nezolīdi. Manā skatījumā cilvēkus ir pamats izraidīt no kādas iestādes, ja tie nekorekti uzvedas, ir alkohola reibumā, lieto necenzētus vārdus utt. Uz mums šo nu nekādi nevarēja attiecināt.
Šī situācija mani neapbēdināja, jo Rīgā pietiek citu klubiņu, kur atpūsties. Bet savus secinājumus es izdarīju - naktsklubu SCANDAL nekad neapmeklēšu tikai tāpēc, ka attieksme pret klientu man ir svarīga.

Gala rezultātā iekāpām taksītī, aizbraucām uz Cristal clubu uz Lāčplēša ielas. Tur attieksme bija pavisam cita, jo eksperimenta pēc palūdzu, vai drīkstu, nenovelkot virsdrēbes paskatīties kā klubs izskatās iekšpusē. Man laipni ļāva to izdarīt. Super :) Tur arī apmetāmies, pasūtījām pudeli šampja un atlikušo nakts daļu zolīdi un jauki atpūtāmies!

J

A Anda 21.01.2009

ne klubs a huinja...

N Ne visai gudrs 21.01.2009

Kāda starpība, kāds klubs - šīm mazulītēm jau tas nav tik būtiski. Viens šampis, reibums un viens pīpis kādā gaģužņikā viņas atrodas.

A Adamsa 22.01.2009

Stulbi, ja tā bija... Vispār apkalpojušais personāls ir smaga tēma, nezinu kādēļ klubu īpašnieki nesūta savējos tā teikt "v razvedku", jo ne vienreiz vien ir bijis tā, ka apkalpojošais personāls uzvedas augstprātīgi, nevis uz klientu tendēti...

J Jolis 22.01.2009

Vienkārši apkalpojošais personāls jāmāca kā uzvesties attiecīgās situācijās. Ne visi gadījumi ir pamats, lai pilnīgi bez paskaidrojuma cilvēkus izraidītu ārā.
Bet, lai arī kā katrs izvēlas sev tīkamāko klubu, mūziku, publiku un personālu. Labi, ka mums ir izvēle :)

L Lodo 22.01.2009

Scandalā foršā Facekontoliere, rupēja lai iekšā nebūtu "Turisiti". Tie ari ir bistamie klientiem, jo nevar sprast, kas viņiem ir zem meteļa...

E es 23.01.2009

nesaprotu, kāpēc katrs lohs uzskata par savu pienākumu visur uzvesties kā viņam gribās? un tad vel brinās, ka viņu met ārā.

J jo 27.01.2009

Vai tad bija tik grūti novilkt virsdrēbes, apsēsties un novērtēt notiekošo ? Nepatīk - nokāpt 10 pakapienus lejā, paņemt apģērbus un aiziet prom. Tas ir 5 min. Subjektīvi šeit nekādas neadekvātas attieksmes pret klientu nebija. Ja ieeja būtu pa maksu, tad protams cita lieta.

Biju tur 3 reizes pagajušo divu mēnešu laikā- negatīvas pieredzes par to vietu man nav.

J Jolis 27.01.2009

Grūti jau tā aprakstīt kā tas viss izskatījās. Bijām taču nogājušas lejā un gribējām novilkt virsdrēbes. Bet apskatījāmies, ka lejā esošajā zālē cilvēku praktiski nav, un pie garderobes uz to brīdi bija izveidojusies tāda kā neliela rinda. Nu negribējās gaidīt rindā, vilkt nost virsdrēbes, iet augšā, tad atkal lejā, atkal ģērbties, "...ja nu gadījumā negribētu tur palikt.
...tāpēc arī padomājām, ka sākumā būtu jāpaskatās kas notiek zālē, kas atrodas tieši pie ieejas. Pat nebija doma ar virsdrēbēm ieiet pie bāra vai kur citur:)
Nu, sakiet ko gribat, nebija pamata UZREIZ ar apsardzes palīdzību izraidīt no kluba. Varēja vismaz pateikt - labāk dariet tā un tā, bet ja ne, tad jūs izraidīs. Bet, miera labad, izraida uzreiz :D:D:D
Lai arī kā šis gadījums ir pirmais visā manā tusiņu mūžā, tāpēc biju sašokējusies un pat neizpratnē.

A Anna 19.06.2009

Mani 2 reizes neielaida(face control), tas mani loti aizskara, un tagad kad caur pazinam es varetu tikt ieksa taja kluba, es tikunta neeju, pateicoties shai "laipnajai" meitenei un apsargam("lai viniem dzive veicas").

H Haha 11.07.2009

Ziniet, apsargi skandālā ir tiešām ļoti korekti cilvēki un bez iemesla viņi nekad neko sliktu jums nedarīs un nepateiks, pat ja jūs uzvedīsieties kā pēdējie muļķi, attieksme būs pieklājīga.
Taču šī glamurnā blondīne, kas tur strādā, ir kā no filmām - uzpūsts un pretīgs atbaidošs tēls, ar dziļām un nesaprotamām ambīcijām un iedomām.
Taču scandals ir forša iestāde, anyway ! :)

ш шмара 11.07.2009

а хуле йопта - кризис

L Liāna 26.10.2009

Es uzskatu, ka tā bija jūsu problēma, ka nevarat novilkt virsdrēbes. Es ar draudzenēm šad tad ieeju jaunos bāriņos/klubiņos tikai lai ievērtētu, bet vienmēr atstāju jaciņu, kur tā jāatstāj. Un ja nepatīki, paņemu drēbes un eju prom. Tas nudien ir slinkums, jo nav pat stāvs zemāk jākāpj, bet pusstāvs :)

L Linda 10.01.2010

ideala aura, cilveki un muzika :))

M Madara 02.04.2011

Apsargiem tajā iestādē vajadzētu arī īpašu apmācību par apaviem, jo viņi nespēj atšķirt pavasaras kurpītes no sporta apaviem [botēm]. Ja esi visu nedēlu staigājis augstpapēžu kurpēs un piektdienas vakarā gribi aiziet izdejoties ērtos apavos, tad Scandālā to izdarīt nevar. Nemaz nerunājot par puišiem, kuriem nedrīkst būt sportiski apavi!!! Tas, ka meiteni neielaiž tikai tāpēc, ka kājās nav zābaki vai augstpapēžu kurpes, nav normāli. Turklāt kādā tonī to pasaka! Nekad vairs negribu atgriezties tajā iestādē.

D Dresscode 12.04.2011

Sisrsniņ, kurā normālā klubā laiž ar sporta apaviem...? :D Līmenis ! ! ! Tu tak ej uz klubu, nevis uz vietējo ieskrietuvi, vai tiešām kaut vai pašai negribās izskatīties skaisti? Tas ir pilnĪgi normāli un pat apsveicami, ka klubs ievēro dress code!

M Madara 13.05.2011

Protams, ka tas ir normali, kas nelaiž sporta apavos, bet es šeit runāju par to, ka ir atšķirība starp pavasara kurpītēm bez papēža un sporta krosenēm.

I inga 12.10.2011

galīgi garām apsargi!!!laida mani gadu iekšā bez dokumentu prasišanu, aa te vienu nedeļu prasa dokumentus..nu i limenis!!tiešām uz vecumu acis nerada..ha ha vai kļūstu jaunāka:D nu ko ja negribas apmekletajus, tad oki, var ari ta!!!