www.sudzibas.lv Nakts tauriņš Negodīgs darba devējs

Nakts tauriņš - Negodīgs darba devējs

Vēlos brīdināt potenciālos darba meklētājus par veikalu Tallinas 90 "nakts Tauriņš". Darba līgumu gaidīju 2 nedēļas, nesagaidīju; darba grafika nav - vadītāja lena atrunājas ka ar diviem pārdevējiem nav iesp izveidot grafiku jo pati uz darbu nenāk, mēs ar pārinieci strādājam nonstopa nezinot kad būs brīvdienas! Tas ir diennakts veikals:) ar nakts alko tirdzniecību un visam no tā izrietošajām sekām.. Pēc 13 nostrādātam mainjàm gan d gan n uzrakstīju atlūgumu - algu joprojām neesmu saņēmusi.. Esiet uzmanīgi!

D

E edijsvi 22.05.2018

Tas ir lielākais Grīziņkalna pritons, ko gan citu tur var sagaidīt. Tur jābūt iekšām, lai ietu uz turieni strādāt!

D Darbinieks 22.05.2018

Blakus zemitanu st tà kà braucu no carnikavas puses darba laiks un vieta izdevìga..solija jau ka viss bùs ok ..un ar iekshàm man viss kàrtìbà :) galvena problèma tur ir "vadìtàja"-dìvains sievishkis ar "putniem"..

D Darbinieks 24.05.2018

Un vèl-nevar ìsti saprast kursh ir veikala ìpashnieks-vai alvis bulis vai Lena,jo pseido vaditajas attieksme pret darba pienakumiem ir ljoti pavirsha.. uz aizradijumiem reagè augstpratigi-ne viens man neko nevar izdarit(pat valsts iestades,jo visur savi cilveki) alvi pirmo un pèdejo reizi redzeju ,kad atnacu uz pàrrunam,laikam pilnigi vienalga ,kas tur notiek..vinjam ir ar celtniecibu saistits uznemums un tie darbinieki teica ka maksa labi un laika..bet nu Lenas kundze atlaujas darba gan dzert gan aizvert veikalu gan neaizpildit kases un pvz zurnalus neievadit preci kompi(resp vinja caur kasi neiet) gan aizvest preci uz savu garaźu ja veikalà nav lur likt... murgi

K Krāpniecība 28.01.2021
Prc. Lv

Lūdzu noņemiet no prc.lv veikalā, adresi, tālruņus un SIA ISTOX, no 2018 gada, tas pieder citām uzņēmumam un Kontakt informācija ir cita. Jo cilvēki zvana uz numuru un sūta uz adresēm vestules😡

L Leopolds Knolle 30.01.2021
Nesamaksāja par padarīto darbu.

Strādāju mb"v. T. Line" pie kārlis kulmanis, par darbu nesamaksāja.

B Bah 01.02.2021
Krāpšana.uzmanieties

Grib izkrāpt kartes datus. Umanaties.uzrodas itkā grib nopirkt drēbes.

P pircejs 8.01 01.02.2021
Krāpšana. Nepiegāgātas preces, uz saziņu arī neatbild.

Veikta priekšapmaksa par preci. Preces piegāde norādītajā laikā nav veikta, ar veikalu sazināties nav iespējams. Iesniegts iesniegums par atteikšanos no preces, 0 atbildes. Izskatās pēc naudas izkrāpšanas.

V vitols 06.02.2021
Nemokiet sevi

Komunālo pakalpojumu nemaksātāji beidziet sevi mocīt,ja nevariet samaksāt ejiet dzīvot uz laukiem!

2 20440509 09.02.2021
Dobeles Rimi

Nopirku Dobeles Rimi savasētās konfektes CandyKing, iepakojumā atradu plēves gabalu...

V Valdis Jūrmalis 13.02.2021
Krapnieki, slikts serviss

Autoserviss krapnieki, liek pirkt detalas, kuras nevajag mainit. un neatdod riepas, kamer nesamaksa par nevajadzigu remontu. Sitos sunus jaignore maksimali. nekad nedodiet savu auto viniem remontet.

J Janis Laganovskis 15.02.2021
Policija Meklē

Andris Alksaars zaglis, meklēšana, bet, policija vairāk par 3 gadiem nevar noķert. Visa informācija, par shis personas atrašanās vietu tiks atlīdzināt. Pēdējo reizi manīts pie dzīvesbiedres Ivetas Puhovad, Bišu iela 16,Agenskalns.