Nakts Mēbeles - Slikts serviss

Šā gada 1. Februārī pasūtījām guļamistabas komplektu, gulta, divi nakts skapīši, divi Atpūtas krēsli kosmētikas galds sols pie dīvāna, noslēdzām līgumu par piegādi jūlija pirmajās divās nedēļas, iemaksājām arī avansu, īsi pirms piegādes termiņa saņēmām ziņu, ka izvēlētā materiāla nav noliktavā, ir jābrauc jāizvēlas cits materiāls, mēs to visu sapratām, bet, piegāde un uzstādīšana kavēsies uz jūlija otro pussi, tā ir cūcība, februārī visu saskaņojām, saplānojām visu vasaru, atvaļinājumu, ceļojumu, un te pēkšņi viss mainās uz nenoteiktu laiku, (nezonam kad bet pirmajās divās jūlija nedēļās nebūs) kam lai uzticās šajā valstī, sachakarēta visa vasara, vecās mēbeles ir prom bet jaunās būs nezinam kad, cilvēki esiet uzmanīgi, samaksājot lielu naudu, tiekam čakarēti ar termiņiem, vēlos visus tautiešus, pirms noslēdzat līgumu aprunājiet sankcijas par laikā nepiegādātu produktu.