NailTime, SIA - Slikts serviss

Manikīra/pedikīra salonā NailTime pirmais iespaids ir jauks, - mājīgas telpas, smaidīgas meistares...tiek piedāvāta tēja, kafija vai kakao...

Arī manikīrs/pedikīrs geliša tehnikā tiek izpildīts ātri, ne vienmēr kvalitatīvi, bet visā visumā +/- normāli. Cenu ziņā vidēja līmeņa salons.

Problēma - ne reizi neesmu redzējusi, ka pirms roku/kāju apkopes instrumenti (frēzes uzgaļi) tiktu izņemti no dezinfekcijas līdzekļa, respektīvi, katram nākamajam klientam manikīrs tiktu taisīts ar steriliem instrumentiem. Labākajā gadījumā vīles un uzgaļi tiek apsmidzināti ar kaut kādu līdzekli no pudelītes. Lielākoties meitenes skraida no viena darba galda pie otra aizņemdamās frēzes uzgaļus...

Pēc vairākkārtēja salona apmeklējuma esmu sev konstatējusi nagu sēnīti, kas līdz šim man nav tikusi konstatēta (diagnozi uzstādījis ārsts-speciālists).

Arī kases čeki par pakalpojumu ne vienmēr tiek izsniegti.

Un pēdējais par ko vēlētos paust savu sašutumu ir klientu aprunāšana pēc to aiziešanas no salona... Diemžēl... Varbūt meitenes domā, ka tikai viņas zina un dzird ko runā, bet tā nebūt nav!

Arī meistaru maiņa salonā ir nemitīga!

Ko varat atbildēt uz šo, cienījamā salona īpašniece Indra Cinkmane?

I Indra Cinkmane 20.01.2017

Sveika, Anna ( Grieta Greta ). Paldies par atsauksmi, jo uzzinot klientu viedokli, mēs varam augt, pilveidoties un uzlabot pakalpojumu kvalitāti.
Atsaucoties uz Jūsu problēmu par instrumentu dezinfekciju un sterilitāti, pirmkārt, Jums, tā pat kā jebkuram klientam, ir tiesības pirms procedūras veikšanas noskaidrot, kā instrumenti tiek dezinficēti. Dezinfekcijas kastīte un sterilizators atrodas citā telpā, nevis līdzās meistaru galdiem, tāpēc, ja turpināsiet pie mums nākt, droši jautājiet jebkurai meistarei, lai parāda un paskaidro, kas un kādēļ tiek veikts. Otrkārt, līdzeklis, kā Jūs sakāt, no kaut kādas pudeles ar kuru meistares apsmidzina instrumentus, arī ir dezinfekcijas līdzeklis instrumentu dezinfekcijai.
Treškārt, pie mums pārbaudes ir veikusi arī veselības inspekcija, kas Jūsu minētās problēmas nav konstatējusi.
Mēs rūpējamies par klientu un savu veselību, tāpēc arī ievērojam visas normatīvajos aktos noteiktās prasības piederumu dezinfekcijā. (Ministru kabineta 2009.gada 27.janvāra noteikumi Nr.71 „Noteikumi par higiēnas prasībām frizētavās”)
Tā kā esat saskārusies arī ar sēnīšu infekciju, kā pati apgalvojat, pēc vairākkārtēja salona apmeklējuma, vēlamies noskaidrot, kad un pie kurām salona meistarēm esat bijusi? Tāpat arī lūdzam Jūs ar rakstisku ārsta zīmi par uzstādīto diagnozi vērsties pie mums pēc iespējas ātrāk, lai noskaidrotu detaļas un atrisinātu šo problēmu.

Ar cieņu,

I. Cinkmane.