www.sudzibas.lv Nails_sheina Neatbildība, neprofesionalitāte un nervu bojāšana

Nails_sheina - Neatbildība, neprofesionalitāte un nervu bojāšana

Ar draudzeni pieteicāmies manikīra kursiem šajā salonā. Pieteicāmies caur instagram privātajām ziņām, pēc kāda laika mums paprasīja numurus un tālākā saziņa notika caur lietotni whatsapp. Dienā, kad tika pajautāts mans numurs, man ātri atbildēja uz ziņām, atsūtīja programmas laikus, kas ietilpst Cenā utt. Pieteicos uz kursiem, kas sākās 12.06.2024 un beidzās 19.06.2024. Uz ko man nākamajā dienā atbildēja, ka šodien (28.05.2024.) pievienos whatsapp grupā, to pašu pateica arī manai draudzenei, kas pieteicās uz kursiem 25.06-02.07. Pēc šīs ziņas ne es, ne mana draudzene nesaņēma nevienu ziņu. Es saprotu, ka ir eksāmenu laiks (cik sapratu, meitene, ar ko sazinājāmies, iet 12. Klasē, tāpat kā es un mana draudzene) , tāpēc es nevēlējos traucēt un sākotnēji neuztraucos un netraucēju, domājot, ka tikts izdarīts norunātais. Pēc kāda laika, gan es, gan mana draudzene rakstījām viņai, taču mūsu ziņas pat netika vērtas vaļā. Pienāca 12.06. , diena, kad šiem kursiem bija jāsākas. Kursi notiek Rīgā, bet es dzīvoju stundas attālumā, no tās. Pamodos 8: 00, ar cerību, ka man beidzot atbildēs, ka manas ziņas izlasīs, cerēju, ka vismaz pēdējā brīdī man atbildēs un es varēšu braukt (man sākotnēji pateica, ka 1. Nodarbība notiks plkst. 16: 00) , zināju, ka man būtu laicīgi jāizbrauc. Līdz plkst. 14. Nesagaidīju ziņu, tāpēc zvanīju, 4 reizes zvans ''sauca'' un pēkšņi krievu valodā sāka skanēt ieraksts, kas teica, ka jāatstāj balss ziņa, kas nozīmē, ka viņa nometa klausuli. Pēc tam mana draudzene arī sāka zvanīt, taču rezultāts bija tāds pats. Ap šo laiku, es jau sapratu, ka nodarbības nenotiks, es uz tām fiziski nepaspētu. Vakarā mana draudzene šai meitenei uzrakstīja ziņu, redzot, ka viņa ir tiešsaistē, bet arī uz to netika atbildēts. Es rakstu šo sūdzību, lai pabrīdinātu citas meitenes. Kaut gan es, paldies dievam, nebiju par kursiem samaksāJusi (tā kā viņa neatbildēja uz ziņām arī nebija pieprasīJusi naudu) , es ar savu draudzeni paļāvāmies uz viņu, jo mums arī ir daudz, kas cits, ko darīt. Kā es jau minēju, es eju 12. Klasē, man arī bija eksāmeni, tiek intensīvi plānots izlaidums, sakarā ar kuru, ir ļoti daudz plāni, dažādas skaistum kopšanas procedūras - frizieris utt. , bet šīs meitenes neprofesionalitātes un neatbildības dēļ, es nevarēju saplānot savu laikus, nevarēju saprast vai es tiktu pie friziera, vai es varētu tikt uz mēģinājumiem (izlaiduma) . Tā ir necieņa pret citiem, pret citu laiku. Ja jūs negribat sabojātus nervus un sliktu garastāvokli, nemaz nerakstiet šai meitenei.

Papildināts PatiZinās 12.06.2024

Šajos kursos atsevišķi arī bija jāiet minimālās higiēnas prasības, kas citur jau ir iekļauts kursos. Mana draudzene samaksāja 45 eiro, ieguva diplomu, tikai, lai saprastu, ka šie kursi nenotiks un ir lieki iztērēti 45 eiro.

P

Komentāri (4)

ž žurcis 13.06.2024

Vēl 2 manikīra meistarītes..

S sanija1997 13.06.2024

Nesapratu īsti jūsu komentāra jēgu, varbūt ja rakstītu sakarīgi, to varētu saprast. Ja sapratu jūsu domu pareizi, kas vaina, ka meitenes vēlas paplašināt savu horizontu, iemācīties taisīt nagus? Nekur augšup minētajā tekstā netika minēts, ka kāda no meitenēm arī plāno taisīt manikīru citām un kļūt par meistarēm?! Zinu daudzas meitenes, kuras iet/ ir gājušas kursos, jo pašas taisa sev manikīru mājās un vēlas savas prasmes/ tehniku uzlabot. Neuzskatu, ka tā būtu arī slikta lieta ja vēl 2 jaunas meitenes kļūtu par meistarēm. Ir daudzas pilsētas kurās šādi pakalpojumi nav tik populāri vai vispār nav, tapēc šis komentārs ir vienkārši lieks un nevajadzīgs. Cerams, ka beigsiet skaust uz jaunām meitenēm, kas vismaz kaut ko dara ar savu dzīvi! :)

ž žurcis 14.06.2024

Jaunās meitenes lai iet mācīties augstskolā nevis ar smukajiem nadziņiem sēž pie kases aparātiem.

Un kas Sanijas kundzei vainas? Esi viena no manikīra meistarītēm?

P PatiZinās 15.06.2024

Nezinu kā jūs nonācāt pie secinājuma, ka neiešu augstskolā, ja nekur savā sūdzībā to nebiju minējusi...😅 Man patīk taisīt nagus, es tos taisu pati sev un vēlējos studiju laikā ar to nedaudz nopelnīt naudu, taisot vienaudzēm, draudzenēm. Tāpēc arī gribēju iziet kursus, jo vēlējos gan sev, gan citiem, kas man bieži prasa uztaisīt manikīru, to izveidot kvalitatīvi un pareizi. Nesaprotu kāpēc vispār ir diskusijas par maniem nākotnes plāniem, ja tie nav jūsu un citu darīšana, it īpaši ja jūs vienkārši veicat par tiem aizspriedumus un nezinat tos. Es ar savu sūdzību vienkārši vēlējos pabrīdināt citas meitenes, tas viss.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes