Nail-shop - krapsana

Sweiki!!
Veelos bridinat visas sievietes - neiegadajaties kosmetiku internetveikala Nailshop, pasutiju lielu pasutijumu, kurs tika atsuutits ne pilnigi pareizs un ne pilnigi viss, dazi tipshi tika atsutiti nepareizie un nepiedavaja apmainju veikt, un 2 produktu truka kurus esot it ka izsutijusi, bet jau 2 nedeljas ka gaidu un naw, turklat uz manu telefonnumuru vairs neatbild.Kraasainie geli arii loti sliktas kvalitates, kaa kraasains udens :( neieteiktu uzticeeties sai firmai ;)

T ToSanta 09.07.2011

Labi, ka šie tev neatsūtīja žogu krāsu vai mēbeļu laku.Laikam tas posiltorga sindroms jums tūdaliņiem ir asinīs.

S sisii 11.07.2011

Man gan visas preces tika atsūtītas, bet par krāsainajiem gēliem gan piekrītu, ļoti, ļoti šķidri un nekvalitatīvi.

N NailShop 12.07.2011

Mejtene kura rakstija sudzibu, atsutiet mums savu Vardu Uzvardu uz musu e-mailu. Mes visu parbaudisim un censamies risinat to problemu. Paldies.

A Atklāti 01.09.2011

kur tas atrodas?

M mysters 29.12.2011

Zemas kvalitates produkti .Neiesaku iegadaties gellakas .